TriathlonSport.pl reaktywacja!

Startujemy z nową odsłoną TriathlonSport.pl. Brakowało nam tego projektu już od dłuższego czasu. Przez ostatnie lata a w szczególności w ostatnim roku skupiliśmy się jako TriSolution głównie na zaspokajaniu Waszych potrzeb „sprzętowych”, organizacji testów pianek czy sponsorowaniu wydarzeń sportowych...
Ta praca oraz poświęcony czas zaowocowały szeregiem wspaniałych znajomości, kontaktów, rozmów, doświadczeń. W związku z tym nie mogliśmy się powstrzymać i reaktywowaliśmy nasz portal. TriathlonSport.pl to nowa odsłona znanego już Wam i lubianego serwisu o triathlonie. Nowa szata graficzna, nowe działy, nowa wizja nad tym pracowaliśmy i to oddajemy Wam do dyspozycji.

Zależy nam na dzieleniu się wiedzą i praktycznymi doświadczeniami na temat triathlonu. Chcemy również popularyzować dyscypliny sportowe, które mogą służyć jako baza, punkt wyjścia, element procesu przygotowawczego w triathlonie. Kameralnie, bez zbytniego zadęcia... i rzetelnie.

Triathlon, open water to dyscypliny, na których zjedliśmy przysłowiowe „zęby”. Setki sprzedanych pianek, okularków, strojów treningowych czy osprzętu rowerowego to baza unikalnych doświadczeń, którymi nie mogą pochwalić się wszyscy. Zależy nam, aby TriathlonSport.pl stanowił praktyczne uzupełnienie działających już w internecie, wartościowych naszym zdaniem serwisów popularyzujących triathlon.

Czego możecie spodziewać się w naszym serwisie?

A może czego nie znajdziecie w TriathlonSport.pl... z pewnością chcemy unikać wymądrzania się i niepotrzebnego lansu.
 

Będzie za to dużo recenzji i testów sprzętu, którego mamy pod dostatkiem i jesteśmy bardzo ciekawi, jak sprawdza się w boju – podczas treningów czy zawodów. Współpracujemy ze sportowcami zarówno amatorami, jak i zawodowcami, którzy podejmują się „testowania” dostarczanych przez nas nowości. Opinie takie są dla nas i mamy nadzieję dla Was bardzo cenne, ponieważ pomagają podejmować kluczowe decyzje – kupić czy nie kupić, umówić się na testy itd.
 

Porozmawiamy z triathlonistami o ich „drodze” sportowej, doświadczeniach, planach. Zależy nam, aby rozmawiać z „prawdziwymi” ludźmi, którzy kochają sport, osiągają sukcesy, ale nie boją się mówić o trudnościach, wyrzeczeniach, porażkach. Każdy ma przecież słabości a w tym sporcie to właśnie ich przezwyciężanie daje największą satysfakcję. Nasze wywiady mają pokazać, że to wspaniały sport dla początkujących zawodników, ale również dla tych, którzy chcą przekraczać pewne granice...
 

Będziemy również pisać o wydarzeniach, które organizujemy jako TriSolution i którym patronujemy jak portal. Będziemy rozmawiać z uczestnikami, trenerami, kibicami. Wszystko po to, aby popularyzować Triathlon i wszystkie dyscypliny sportowe, które wokół niego funkcjonują. Chcemy popularyzować „zdrowe” podejście do uprawiania sportu.
 

Pamiętajcie, jesteśmy dla Was i chcemy tworzyć TriathlonSport.pl z Wami. Jeżeli macie potrzebę dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, poradami prześlijcie nam propozycję materiału. Pochylimy się nad nim, zaproponujemy warunki współpracy. A może chcielibyście przetestować sprzęt, aby później podzielić się opinią z czytelnikami? To też jest możliwe – piszcie do nas. Patronat medialny nad wydarzeniem sportowym? Czemu nie! 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na komputerze, tablecie oraz w telefonie!

Jacek Melich 
Wydawca TriathlonSport.pl

Powrót do listy