Triathlonsport.pl

Triathlonista – człowiek, który pływa, jeździ na rowerze oraz biega, robi to z zaangażowaniem, wytrwale poświęcając tej pasji większość wolnego czasu... To chyba najprostsza definicja ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie tego sportu.

Triathlonsport.pl jest miejscem wymiany idei, pomysłów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Testujemy tu nowości sprzętowe, rozmawiamy z zawodnikami, trenerami oraz organizatorami wydarzeń sportowych. Nasz portal stworzyliśmy z myślą o pasjonatach tego sportu – o doświadczonych zawodnikach, ale również początkujących marzycielach. 

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z triathlonem, to dobrze trafiłeś. Podzielimy się z tobą rozwiązaniami ułatwiającymi trening oraz starty w zawodach. Sprawdzimy imprezy, w których należy wziąć udział. Podpowiemy również, co robić, gdy głowa i ciało potrzebują wytchnienia.  

A gdy stwierdzisz, że ciągle ci mało, wystartujemy w duathlonie, maratonie, swimrunie a nawet w zawodach zimowego pływania. Wszystko po to, abyś miał informacje z pierwszej ręki, dzięki którym będziesz mocniejszy i gotowy do walki, aby osiągnąć swój wymarzony cel.