Redakcja


Jacek Melich | Wydawca | redakcja@triathlonsport.pl

Człowiek, który kocha góry i triathlon. Szczególne dla niego miejsce to Roth, gdzie debiutował w 2006 r. na długim dystansie. Tak bardzo przypadła mu do gustu organizacja imprezy i bawarska gościnność, że wracał tam jeszcze kilka razy. Pięć lat fascynował się triathlonem, starując w zawodach. W 2011 r. założył triathlonowy biznes, m.in. sklep TRI-magic. Ceni sobie solidność, dlatego klientom dostarcza produkty wiodących, światowych firm, dla których innowacyjne rozwiązania oraz nastawione na przyszłość pomysły definiują filozofię marki.
Maciej Mazerant | Redaktor Prowadzący | maciej@triathlonsport.pl
Swoją przygodę z triathlonem rozpoczął od... wejścia do zimnej wody, która stała się jego „zajawką”. Teraz z utęsknieniem czeka na zimę i zawody winter swimming. Triathlon, pływanie open water czy cyclocross – przełaj – traktuje jako elementy procesu przygotowań do ukochanego, zimowego pływania. Jego dewiza to: „Gdy uda się przetrwać w wodzie o temperaturze kilku stopni, która niemiłosiernie ściska głowę i klatę... Uda się przetrwać wszystko”.Tomasz Orzechowski | Redaktor Social Media | tomek@triathlonsport.pl
Jest triathlonowym geekiem. Poznaje nowości, szuka informacji, analizuje, bo wierzy, że nie ma jednego, uniwersalnego przepisu na sukces, każdy musi skomponować swój. Nie ma też w triathlonie jednej definicji sukcesu. To jest to, co również pociąga go w tym sporcie – różnorodność. Twierdzi, że ten sport ma tak wiele aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę, że czyni go wręcz idealną aktywnością (dla niego).  Jak sam mówi: „Fascynują mnie ludzie, bo to od nich uczę się najwięcej. A od kiedy poznałem triathlonistów – fascynują i inspirują mnie jeszcze bardziej”. Jest niepoprawnym gadułą, optymistą i kocha audiobooki – żadnej z tych przypadłości nie leczy.