Triathlon na Termach Maltańskich

„Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze? A może by tak połączyć wszystko razem i pokonać triathlon? Dołącz do Termy&Fregata Triathlon Team i razem z nami przygotuj się na wyjątkowe wyzwanie!”

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z Termy&Fregata Triathlon Team. Profesjonalny trening oraz sprzęt triathlonowy najwyższej klasy, to tylko niektóre korzyści płynące z partnerstwa Termy&Fregata Triathlon Team oraz TRI-magic.

„Tworzymy team dla aktywnych ludzi. Takich co amatorsko pływają, biegają, lub jeżdżą na rowerze. Albo robią wszystko naraz. Nie stawiamy poprzeczki na określonym poziomie sportowym, nie zakładamy z góry wyników jakie nasza drużyna ma osiągnąć. Chcemy przede wszystkim stworzyć społeczność ludzi, którzy gotowi są wspólnie regularnie ćwiczyć i dzięki wytrwałemu treningowi zwalczyć swoje słabości, osiągnąć swoje własne, indywidualne cele.

Głównym założeniem, które jest wytyczną przy tworzeniu planu organizacyjnego Termy&Fregata Triahlon Team’u jest w pełni profesjonalne postrzeganie wszystkich członków grupy. Wymiar sportowy dostosowany jest do zakładanych oczekiwań uczestników.

Jeżeli czasami brakuje Ci motywacji lub nie masz do kogo odezwać się podczas treningów to dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziecie zorganizowane treningi grupowe, na których otrzymacie potężną dawkę cennych wskazówek.”

Już 11 kwietnia 2013 zapraszamy na testy pianek triathlonowych sailfish oraz 2XU. Zarejestruj się!Powrót do listy