sailfish Open Water Gdańsk 2021 – wpisz w kalendarz!

Na ten dzień, aby ogłosić termin zawodów czekaliśmy ponad rok. Już 1 marca 2021 r. rozpoczynamy zapisy na drugą edycję zawodów sailfish Open Water Gdańsk. Za ponad pół roku, czyli 13 czerwca 2021 r. spotkamy się w Gdańsku na kąpielisku Stogi, aby ścigać się w świetnej atmosferze o fantastyczne nagrody.


sailfish Open Water Gdańsk to zawody, w których mogą wziąć udział triathloniści oraz miłośnicy pływania w akwenach otwartych. Niezależnie od tego, czy zawodnik jest profesjonalistą, czy amatorem ma możliwość wystartowania na jednym z 4 dystansów, czyli 750/1500/1900/3800 metrów.

 

Elektroniczny pomiar czasu, bogate pakiety startowe, profesjonalne zabezpieczenie trasy pływackiej, zabezpieczenie medyczne, jak również medal finishera i puchary to standard naszej imprezy. Tego, czego jeszcze nie było to szereg niespodzianek dla uczestników!

 

Dystanse 750 i 1500 metrów oraz 1900 i 3800 metrów gwarantują szybkie pływanie, ale również dużo zabawy z nawigacją, czyli tym, co zawodnicy lubią najbardziej! Ale bez obaw przed zawodami przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych otwarty trening. Jeżeli ktoś nie czuje się mocny w technicznych aspektach pływania na wodach otwartych, koniecznie musi skorzystać z porad trenerów!

 

sailfish Open Water Gdańsk to również „Delfinki” i "Rekiny" – pływacka przygoda dla najmłodszych. Zależy nam na promowaniu fantastycznej dyscypliny sportu, jaką jest triathlon. Zawody open water to wydarzenie podczas którego młodzi adepci TRI będą mogli sprawdzić swoje umiejętności pływackie w wymagających wodach Bałtyku.

 

Dla najmłodszych – delfinków oraz rekinów – przygotowaliśmy dystanse 200 i 400 metrów. Tak jak w przypadku dorosłych zawodników również dzieci a może przede wszystkim one mogą liczyć na fantastyczne pakiety startowe oraz nagrody.

 

Szczegółowe informacje już wkrótce stronie zawodów.

Powrót do listy