sailfish swimnights

 

Rozpoczynamy kolejną edycję prestiżowego cyklu treningowego prowadzonego przez utytułowanych przedstawicieli świata triathlonu i open water. W tym roku sprawdzona formuła treningów zostanie wzbogacona o nowe ekscytujące wydarzenie!


 

Podczas sailfish swimmnights 2019 będzie można sprawdzić swoje umiejętności pływackie oraz inne elementy techniki, zweryfikować wyposażenie sprzętowe a przy okazji wymienić doświadczeniami z innymi triathlonistami oraz pływakami. sailfish swimmnights 2019 to okazja do spotkania w doborowym towarzystwie z doskonałym sprzętem.

 

sailfish swimnights z... mistrzem pływania open water i triathlonistą Sebastianem Karasiem. Jeżeli ktoś nie czuje się mocny w technicznych aspektach pływania na wodach otwartych, koniecznie musi skorzystać z porad mistrza!

Sebastian Karaś to pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął wpław 100 km przez Bałtyk z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut. Jest Rekordzistą w pływaniu 24 h non stop na pływalni z wynikiem 96 km 850 m. Ma na koncie przepłynięcie Kanału La Manche 20.09.2015 (41 km) w 8 godzin i 48 minut (poprawienie Rekordu Polski)


Tematyka treningu:

 

  • Rodzaje technik nawigowania na otwartym akwenie
  • Sposoby nawracania na bojach nawrotowych
  • Drafting w wodzie Delfinki – dlaczego warto je stosować?
  • Jak sobie radzić z falami?
  • Taktyka na wyścig pływacki
     

sailfish swimmnights to wydarzanie już niemal kultowe. W naszych treningach uczestniczyło ponad 1000 osób, które później z powodzeniem startowały w najważniejszych imprezach triathlonowych w Polsce.


Doskonała organizacja, sprzęt marki sailfish, nawodnienie ultraSPORTS, opieka ratowników to nas wyróżnia czyniąc treningi niezapomnianymi, w pełni profesjonalnymi i bezpiecznymi. Każdy uczestnik otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek sailfish. W treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób (decyduje kolejność wpłat). Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Zapewniamy napoje oraz depozyt.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!