sailfish swimnights 2019

Rozpoczynamy kolejną edycję prestiżowego cyklu treningowego prowadzonego przez utytułowanych przedstawicieli świata triathlonu i open water. W tym roku sprawdzona formuła treningów zostanie wzbogacona o nowe ekscytujące wydarzenia!
Podczas sailfish swimmnights 2019 będzie można sprawdzić swoje umiejętności pływackie oraz inne elementy techniki, zweryfikować wyposażenie sprzętowe a przy okazji wymienić doświadczeniami z innymi triathlonistami oraz pływakami. sailfish swimmnights 2019 to okazja do spotkania w doborowym towarzystwie z doskonałym sprzętem.

Tematyka treningu:

  • Rodzaje technik nawigowania na otwartym akwenie
  • Sposoby nawracania na bojach nawrotowych
  • Drafting w wodzie Delfinki – dlaczego warto je stosować?
  • Jak sobie radzić z falami?
  • Taktyka na wyścig pływacki
     

sailfish swimmnights to wydarzanie już niemal kultowe. W naszych treningach uczestniczyło ponad 1000 osób, które później z powodzeniem startowały w najważniejszych imprezach triathlonowych w Polsce. Wydarzenie organizujemy w różnych zakątkach Polski, dzięki temu każdy z zawodników może znaleźć dogodne miejsce aby dołączyć do naszej społeczności.  

Doskonała organizacja, sprzęt marki sailfish, nawodnienie PowerBar, opieka ratowników to nas wyróżnia czyniąc treningi niezapomnianymi, w pełni profesjonalnymi i bezpiecznymi. Każdy uczestnik otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek sailfish. W treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób (decyduje kolejność wpłat). Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Zapewniamy napoje oraz depozyt.

Treningi odbędą się w Gdańsku oraz Wrocławiu.

Dołącz do nas! Zapisz się do NEWSLETTERA a poinformujemy Cię, kiedy i gdzie odbędzie się trening.

Spotkajmy się podczas kultowego sailfish swimmnights 2019. Come together – have fun!   

Zapisy:  
Jacek Melich
mobile: +48 690 300 985
mail: jacek.melich@trisolution.pl

 

Powrót do listy