Nowy sklep dotsport w Katowicach

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem informacją, iż już w lutym 2017 roku otwieramy nasz kolejny sklep, tym razem w samym centrum Katowic. Na powierzchni 110m2 sklepu zlokalizowanego przy ulicy Opolskiej będą Państwo mogli znaleźć sprzęt triathlonowy, kolarski, pływacki oraz akcesoria i odzież do biegania. Sklep będzie także nowym punktem odbioru osobistego dla klientów internetowych, co - dzięki wygodnej lokalizacji i łatwości zaparkowania - pozwoli naszym klientom ze Śląska na dużo łatwiejszy odbiór zakupów. Managerem sklepu będzie Tomasz Baran, entuzjasta dwóch kółek, związany z kolarstwem szosowym. 

Dotsport to marka dedykowana ludziom aktywnym, poszukującym najlepszej jakości sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów wytrzymałościowych. Pierwszy sklep otwarty został w Krakowie w 2015 roku przez Michała Kosmowskiego, pasjonata triathlonu i sportów endurance.  Od samego początku dotsport stawiał na najlepsze marki oraz kompleksową obsługę klienta, obejmującą między innymi konsultacje z doświadczonymi zawodnikami, trenerami. Filozofia dotsport zakłada, że aktywność fizyczna i praca nad sobą przyczyniają  się do tego aby świat był miejscem do życia. Misją marki jest zachęcenie klientów do spróbowania swoich sił w sportach wytrzymałościowych w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, bez względu  na to czy będą to dojazdy do pracy na rowerze czy udział w ultramaratonie.
 
Oprócz sprzedaży sprzętu i akcesoriów sportowych w sklepach stacjonarnym i internetowym, dotsport  prowadzi również konsultacje treningowe oraz organizuje obozy biegowe i triathlonowe. Co roku odbywają się również bezpłatne testy dla klientów: m.in. pianek triathlonowych oraz obuwia biegowego.

W 2017 roku, poza otwarciem nowego sklepu w Katowicach, w dotsporcie pojawią się również nowe marki: między innymi Hoka One One - producent innowacyjnego obuwia biegowego.

Więcej szczegółów dot otwarcia sklepu już niebawem pojawi się na stronie https://dotsport.pl
Powrót do listy