Aqua Sphere Open Water

Organizatorzy Enea 5150 Warsaw wraz z marką Aqua Sphere zapraszają do udziału w treningach pływackich na wodach otwartych. Treningi poprowadzi jeden z najbardziej doświadczonych polskich pływaków – Sebastian Karaś, który na swoim koncie ma m.in. przepłynięcie Kanału La Manche.

Treningi Aqua Sphere Open Water to oferta dla osób przygotowujących się do Enea 5150 Warsaw i innych zawodów triathlonowych, które chcą poćwiczyć pływanie w wodach otwartych w warunkach startowych. Treningi odbywają się na terenie ośrodka wypoczynkowego Rewita WDW Rynia, a więc w miejscu, w którym 11 czerwca zostanie rozegrana pierwsza konkurencja Enea 5150 Warsaw.
Treningi odbywają się z asystą WOPR, a głównym prowadzącym jest Sebastian Karaś, specjalizujący się w pływaniu w wodach otwartych. Na swoim koncie ma ok. 50 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych, przepłynięcie Kanału La Manche (41 km) w 8 godzin i 48 minut, trzykrotne przepłynięcie dystansu Hel-Gdynia (ok. 20 km).

- Dla wielu, zwłaszcza początkujących zawodników, pływanie w wodzie otwartej to najtrudniejsza część triathlonowych zmagań. Dlatego kolejny raz, razem z naszym partnerem - marką Aqua Sphere, organizujemy spotkania, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję poćwiczyć nawigację, wspólne starty i sprawne wyjście z wody - zachęca Michał Drelich, dyrektor imprezy Enea 5150 Warsaw.  - Mało kto ma tak duże doświadczenie w pływaniu w wodach otwartych jak Sebastian Karaś. Uczestnicy treningów mogą liczyć na wiele cennych porad i wskazówek od świetnego pływaka i treneradodaje Michał Drelich.
Każdy uczestnik treningów otrzymuje w pakiecie czepek oraz możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere. W treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych. Organizator zapewnia napoje oraz depozyt.

Termin: 17.05.2017 i 31.05.2017
Godzina: 18.00
Opłata za jeden trening: 25 zł
Miejsce: WDW Rynia

ZAPISY NA SLOTMARKET.PL

Decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego warto wziąć udział  w treningu?
- możliwość przetestowania pianek Aqua Sphere,
- możliwość konsultacji z doświadczonym trenerem,
- możliwość zapoznania się z akwenem i miejscem startu Enea 5150 Warsaw,
- możliwość poćwiczenia pływania w wodach otwartych na wyznaczonej trasie i z asystą WOPR,
- czepek dla każdego uczestnika

Partnerem treningów jest marka Aqua Sphere.


Enea 5150 Warsaw to zawody w ramach międzynarodowego cyklu IRONMAN. Druga edycja tych zawodów odbędzie się 11 czerwca br. Do stolicy przyjadą miłośnicy triathlonu z kilkudziesięciu krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5km pływania –  40km jazdy na rowerze i 10km biegu.

Część pływacka zostanie rozegrana nad Zalewem Zegrzyńskim. Następnie uczestnicy zawodów przejadą rowerami do centrum Warszawy. Na Placu Teatralnym zsiądą z rowerów, a ostatni etap rywalizacji odbędzie się w pięknej scenerii Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Karowej. Meta, jak przed rokiem, przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz facebook.com/5150warsaw.

Powrót do listy