Wywiady

 • Uśmiechnięta bohaterka. Paratriathlonistka

  Uśmiechnięta bohaterka. Paratriathlonistka

  Kendall Gretsch ze Stanów Zjednoczonych ma 24 lata. Triathlon uprawia od czterech. Spotkaliśmy ją w Rotterdamie, gdzie odbywały się zawody z cykli ITU Triathlon Championships. W imprezie wystartowało  129 paratriathlonistów. Amerykanka, jedna z nich, okazała się najlepsza w swojej kategorii. czytaj więcej »
 • Mocnym rowerem po sukces na mistrzostwach?

  Mocnym rowerem po sukces na mistrzostwach?

  Sezon w Polsce startuje w niedzielę, 15 maja w Olsztynie. Wielu zawodników ciągle szlifuje formę na te najważniejsze dla nich zawody. Triathlonsport odwiedził Paulinę Załucką, która najważniejszy start ma we wrześniu podczas Mistrzostw Świata w Australii. Dwa ostatnie miesiące to ciężka praca i walka z kontuzją. Ale to także satysfakcja i uśmiech na twarzy. czytaj więcej »
 • Piotr Netter zdradza kto i co stoi za sukcesem triathlonu w Polsce

  Piotr Netter zdradza kto i co stoi za sukcesem triathlonu w Polsce

  Z Piotrem Netterem o perspektywach w triathlonie, jego początkach i fenomenie, a także korzyściach jakie czerpią organizatorzy, sponsorzy i zwykli ludzie rozmawia Marcin Dybuk czytaj więcej »
 • Piotr Suchenia: Z podniesionymi ramionami, a nie na czworaka

  Piotr Suchenia: Z podniesionymi ramionami, a nie na czworaka

  Biega od 25 lat. Nieustannie poszukując wyzwań. W kwietniu 2016 roku, startuje w North Pole Maraton. - Startowałem w Bangkoku, na Majorce i w różnych innych maratonach, ale chciałem czegoś ekstremalnego. I nic bardziej ekstremalnego nie znalazłem – mówi Piotr Suchenia, trener m.in triathlonistów. czytaj więcej »
 • Sorry, ale na konia mnie nie wsadzisz

  Sorry, ale na konia mnie nie wsadzisz

  O sobie mówi niewiele: – Każdy ma marzenia, ja też i są w trakcie realizacji – tłumaczy. Jakie? - Na pewno myśli o medalu Mistrzostw Polski w triathlonie, ale każdy po to trenuje i startuje, aby pojechać na Igrzyska Olimpijskie – dodaje jej trenerka. Marta Łagownik z dwóch perspektyw. Osobistej oraz trenerki, Moniki Smaruj. Niezwykła rozmowa z duetem, który namiesza w Polsce. czytaj więcej »
 • Pasję połączył z pracą

  Pasję połączył z pracą

  Naszą pasją jest triathlon. Wydajemy na niego sporo pieniędzy, ale nie zarabiamy. A gdyby to połączyć? Zacząć zarabiać nie będąc zawodowcem? Sposób znalazł Adrian Wróblewski. Założył sklep dla triathlonistów. czytaj więcej »
 • Nie warto obawiać się triathlonu

  Nie warto obawiać się triathlonu

  To już ostatnia prosta. Ruszył sezon, uczestnicy gdańskiego programu "Aktywuj się w triathlonie" zaczynają starty i myślą o docelowej imprezie Triathlon Gdańsk, która odbędzie się 19 lipca 2015 roku. A póki co z Marcinem Wojciechowskim, pomysłaodawcą projektu rozmawia Paweł Olejnik, jeden z aktywnych uczestników. czytaj więcej »
 • Bez spiny, ale i bez ziewania

  Bez spiny, ale i bez ziewania

  Ironman to nie jest ciężka dyscyplina. Ironman to czysta przyjemność, tzw. wisienka na torcie – tak o spełnionym marzeniu mówi Mieszko Nowak. Zakochany w triathlonie, poprzez działalność realizuje nie tylko własne cele, ale też pomaga w tym innym. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by