Tylko nie TRI

 • Wojownicy opanowali plażę

  Wojownicy opanowali plażę

  Iwony Guzowskiej w świecie triathlonu nie trzeba przedstawiać. Niestety, kobieta z żelaza od dłuższego czasu walczy z kontuzją. To jednak nie oznacza, że załamała ręce i nic nie robi. Wręcz przeciwnie. Stała się jeszcze większą wojowniczką. czytaj więcej »
 • Bieg dla ludzi z charakterem

  Bieg dla ludzi z charakterem

  Nie wystarczy pokonać siedmiu kilometrów po plaży. Aby dotrzeć do mety będzie trzeba się wykazać charakterem i duchem walki. Takim samym, jak ci wszyscy, którzy chcą się dostać do elitarnych jednostek wojskowych. Zadania dla śmiałków przygotują byli żołnierze GROM-u i weterani misji w Afganistanie. czytaj więcej »
 • Odbiła się od dna anoreksji

  Odbiła się od dna anoreksji

  Dzińsy, szary sweter, na nogach new balance. Farbowane blond włosy, lekko spadające na ramiona. Raczej drobnej, choć mocnej budowy. Na krześle siada z podkulonymi nogami. Spokojnie rozgląda się. Niektórym osobom przygląda się dłuższą chwilę… czytaj więcej »
 • Gorące mistrzostwa świata w mroźnej Rosji

  Gorące mistrzostwa świata w mroźnej Rosji

  1247 zawodników z 42 krajów, z 368 miast wzięło udział w dziesiątych Mistrzostwach Świata w pływaniu zimowym. A wśród nich Piotr Biankowski, który reprezentował Rumię. Triathlonista podzielił się z Triathlonsport gorącymi wrażeniami z imprezy, która po raz pierwszy odbyła się w mroźnej Rosji. czytaj więcej »
 • Po co ten cyrk?

  Po co ten cyrk?

  Błoto, pot, czołówki i doborowe towarzystwo. To świetna odmiana rutyny triatlonowych treningów. - Dawno żadne zajęcia nie sprawiły mi tyle frajdy. Na każdy  trening czekam jak małe dziecko – mówią uczestnicy. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by