Trening

 • Jak trening triathlonowy pomaga szybciej biegać

  Jak trening triathlonowy pomaga szybciej biegać

  Bieganie vs bieganie w triathlonie. Choć polega na tym samym, to jednak reakcja organizmu jest zupełnie inna. Najlepsi biegacze nie zawsze są dobrymi biegaczami w triathlonie. Zdarza się jednak, że trening triathlonowy może pomóc biegaczom w uzyskiwaniu lepszych wyników w konkurencjach typowo biegowych. czytaj więcej »
 • Pływanie w łapkach

  Pływanie w łapkach

  Do treningu pod kątem startu w triathlonie wystarczą łapki o zwykłym kształcie, ponieważ są one najbardziej wszechstronne. Modele o dziwnej budowie są przeznaczone do kształtowania jednej lub dwóch konkretnych umiejętności dlatego pozostawmy je zawodnikom uprawiającym tylko pływanie. czytaj więcej »
 • Trening i sprzęt

  Trening i sprzęt

  Witam wszystkich zainteresowanych tematyką pływania w szerokim zakresie tego słowa znaczeniu. Pływanie basenowe, na wodach otwartych, zimą i latem. Postaram się pisać na temat i z konkretnymi przykładami. czytaj więcej »
 • Kiedy należy rozciągać się statycznie?

  Kiedy należy rozciągać się statycznie?

  Często ludzie uprawiający sport zadają pytanie: Czy powinienem się rozciągać? Kiedy i jak? Rozciąganie statyczne jest potrzebne, ale jako osobny trening, a nie jako przygotowanie do wysiłku lub rozluźnienie zaraz po nim. czytaj więcej »



Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by