Sylwetki

 • Zdeterminowany i ciężko pracujący

  Zdeterminowany i ciężko pracujący

  Maciej Grembski z triathlonem związany od 2008 roku. Kocha ciężko pracować, a jego największą idolką jest tytanka pracy Justyna Kowalczyk. Gdyby mógł być bohaterem bajki, zostałby… Ironmanem. Zagraliśmy z Maciejem w trioczko. Zapraszamy do lektury… czytaj więcej »
 • Wszystko zaczęło się 13

  Wszystko zaczęło się 13

  Ewa nie lubi mówić o sobie.  Za nią mówią jej wyniki. 10 kilometrów biega w 43 minuty, choć jeszcze przed rokiem pięć zajmowało jej 35 minut. Na rower szosowy trzy miesiące temu bała się wsiąść. Teraz 50 kilometrowe odcinki jeździ ze średnią prędkością ponad 30 km/h. W listopadzie nie potrafiła pływać, a teraz odlicza dni do Triathlon Gdańsk. czytaj więcej »
 • Macieja Kosmalę napędza sukces

  Macieja Kosmalę napędza sukces

  Marzy o medalu Mistrzostw Polski. Jak był dzieckiem chciał być jak Hulk. Motywuje go rozwój. Lubi trenować w silnej grupie. Co jeszcze? Z Maciejem Kosmalą zagraliśmy w trioczko. Zapraszamy do lektury... czytaj więcej »
 • Tomaszewicz w drodze po marzenia

  Tomaszewicz w drodze po marzenia

  Gdyby był bohaterem z bajki, byłby Tygryskiem z Kubusia Puchatka. Pozytywnie nastawiony do życia. Trudno go zdenerwować. Marzy o starcie w Ironman w Kona. Na pytyanie co by zrobił, gdyby dowiedział się, że jutro będzie koniec świata odpowiada, że żyłby pełnią, tak jak robi to każdego dnia. Damian Tomaszewicz z którym zagraliśmy w tri oczko. czytaj więcej »
 • Diament do oszlifowania - Anna Wiśniewska

  Diament do oszlifowania - Anna Wiśniewska

  Anna Wiśniewska triathlon uprawia od listopada 2013 roku. Zdążyła już 1/2 IM w Gdyni pokonać w czasie 4:44:45. Zdaniem Patryka Sawickiego, trenera, Anna ma ogromny talent. Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem jeszcze o niej usłyszmy nie raz. czytaj więcej »
 • O piątej rano przeklina triathlon

  Nic tak Jej nie denerwuje jak… korki samochodowe. Nie znosi wtedy marnować czasu. Kiedy ma już wszystkiego dość jedzie na wieś. Marzy o czerwonym bmw i… Zapraszamy do lektury tri oczka, w które zagrała z nami Paulina Kotfica czytaj więcej »
 • Atrakcyjna, delikatna i w końcu waleczna

  Nie lubi jak inni oszukują. Chciałaby być pewna siebie jak Usain Bolt, zacięta jak Justyna Kowalczyk i spokojna jak Adam Małysz. Podczas jednych z zawodów zapomniała stroju i całą imprezę pokonała w… piance surfingowej. Paulina Załucka zagrała z nami w triathlonowe oczko… czytaj więcej »
 • Tri oczko. Nadchodzi nowa siła triathlonu?

  Tri oczko. Nadchodzi nowa siła triathlonu?

  Tomasz Szala. To nazwisko mało znane w świecie triathlonu. Ale już niebawem to się zmieni. W debiutanckim roku 1/4 IM zrobił w 2 godziny i 6 minut. Jak sam mówi, słabo się wtedy czuł. Połówka IM zajęła mu 4 godziny i 20 minut. Tomek to kolejny zawodnik z którym zagraliśmy w tri oczko. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by