Recenzje

 • Recenzja pletw Aqua Sphere ZIP VX

  Recenzja pletw Aqua Sphere ZIP VX

  Okres jesienny to czas posumowań dla większości triathlonistów. Wielu z nas zastanawia się nad tym co udało im się osiągnąć w tym sezonie, a co nie poszło po ich myśli. Ja również zrobiłem sobie mały rachunek sumienia i wiem już co spełniło moje oczekiwania, a nad czym muszę jeszcze popracować. czytaj więcej »
 • Recenzja okularów MP XCEED Titanium Mirror Gold

  Recenzja okularów MP XCEED Titanium Mirror Gold

  W ostatnim czasie miałem okazje przetestować okulary Aqua Sphere Xceed z powłoką lustrzaną sygnowane nazwiskiem Michaela Phelpsa. Są to świetnie wykonane okulary startowe włoskiej produkcji, zatwierdzone przez światową federację pływacką (FINA). czytaj więcej »
 • Recenzja pianki Aqua Sphere - Challenger 2015

  Recenzja pianki Aqua Sphere - Challenger 2015

  Pierwszą moją piankę kupiłam spontanicznie, gdy jeszcze nie potrafiłam pływać, ale już marzyłam o triathlonie, więc była szansa, że kiedyś ją wykorzystam, a jak nie, to sprzedam. Cena była bardzo promocyjna, więc dużo nie ryzykowałam. Dzięki temu ominęło mnie szaleństwo dobierania odpowiedniej pianki przed pierwszym sezonem triathlonowym... czytaj więcej »
 • Wibracje, które przynoszą ulgę

  Wibracje, które przynoszą ulgę

  Wibrujący roller. Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałem uśmiechnąłem się tylko pod nosem. Co za brednie – pomyślałem z ironią. Raczej nie skorzystam… I co? Korzystam i polecam innym. czytaj więcej »
 • Recenzja Aqua Sphere PŁETWY ALPHA FIN™

  Recenzja Aqua Sphere PŁETWY ALPHA FIN™

  Aqua Sphere Training Fins, są to płetwy, które zdecydowanie przykują wzrok każdego użytkownika swoim nietypowym kształtem i wykończeniem. Produkt przeznaczony jest zarówno do wyczynowego treningu pływackiego, jak i do uprawiania aquaaerobiku. czytaj więcej »
 • Recenzja Aqua Sphere Kayenne™ Lady

  Recenzja Aqua Sphere Kayenne™ Lady

  Przez ostatnie dwa tygodnie testowałam okulary Aqua Sphere Kayenne™ Lady, Clear Lens, w kolorze clear/fuxia. Wcześniej nie miałam styczności z produktami tej włoskiej firmy, podeszłam więc z dużą ostrożnością i nieufnością do testowanego modelu. czytaj więcej »
 • Recenzja Aqua Sphere Kayenne™ Polarized

  Recenzja Aqua Sphere Kayenne™ Polarized

  Aqua Sphere Kayenne Polarized, to najwyższy model dostępny w szerokiej gamie okularów do pływania tej włoskiej marki. Produkt, polecany przede wszystkim do użytkowania w wodach otwartych podczas słonecznej pogody. Jak jednak sprawdziły się w praktyce i warunkach bojowych? czytaj więcej »
 • Recenzja Kaiman EXO Mirrored

  Recenzja Kaiman EXO Mirrored

  Chciałbym Wam przedstawić moją subiektywną opinię na temat okularów Aqua Sphere Kaiman EXO Mirrored . Trochę o mnie: zajmuję się głównie pływaniem i bieganiem, „nieco kręcę” na rowerze. Spojrzałem łaskawym okiem na te okularki bo posiadałem inny model tej firmy Aqua Sphere Kaiman. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by