Polska

 • Majówka z triathlonem tuż tuż

  Majówka z triathlonem tuż tuż

  Bogate pakiety startowe, niepowtarzalne medale i wartościowe nagrody. 3 maja 2015 roku miłośnicy trójboju wezmą udział w Triathlonie Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS. Triathloniści będą ścigali się na basenie i stadionie lekkoatletycznym gdańskiej uczelni sportowej oraz na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. czytaj więcej »
 • Poznańska impreza odwołana

  Poznańska impreza odwołana

  Zbliżający się weekend (25-26.04) miał być kolejnym etapem „Road to Challenge”. Impreza została jednak odwołana. czytaj więcej »
 • Triathlon na raty dla najmłodszych

  Triathlon na raty dla najmłodszych

  Triathlon to emocje. Duże emocje. A co się dzieje, kiedy rywalizują dzieci, a dopingują ich rodzice? Emocje sięgają zenitu. „Triathlon na raty” dla najmłodszych to jednak przede wszystkim gwarancja dobrej zabawy. Emocje sportowe są drugorzędne. czytaj więcej »
 • Triathlonowa majówka w Gdańsku

  Triathlonowa majówka w Gdańsku

  Na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja zmierzą się miłośnicy rowerów, pływania i biegania. Przetarcie przed sezonem, który dwa tygodnie później startuje w Olsztynie. czytaj więcej »
 • Aqauthlon w Rumi na początek sezonu

  Aqauthlon w Rumi na początek sezonu

  Po raz piąty w historii Rumia otwiera drzwi na aquathlon. To doskonała szansa na sprawdzenie się przed sezonem oraz rozpoczęcie swojej przygody z triathlonem. czytaj więcej »
 • Triathlonem przez Bydgoszcz

  Triathlonem przez Bydgoszcz

  Ulice Bydgoszczy zadudnią pod stopami ponad tysiąca triathlonistów. Rusza kolejna impreza, tym razem sprinterska, w której będą mogli wykazać się wszyscy – od debiutantów po prawdziwych wyjadaczy. czytaj więcej »
 • GIT2015 – najniższa opłata startowa tylko do soboty!

  GIT2015 – najniższa opłata startowa tylko do soboty!

  Na oficjalnej stronie cyklu Garmin Iron Triathlon, organizatorzy przypominają, że już tylko do soboty 28 lutego obowiązuje najniższa opłata startowa na zawody w ramach tego cyklu. Dotyczy to zarówno dystansu 1/4 Ironmana, jak i dystansu o połowę krótszego czyli 1/8IM. Od dnia 1 marca 2015 roku będzie obowiązywał drugi próg wysokości opłat startowych. czytaj więcej »
 • Zima, a co tydzień inny wyścig

  Zima, a co tydzień inny wyścig

  Czy można co weekend ścigać się na innej trasie kolarskiej? Raz odwiedzić słynne Saint-Lary Pla d’Adet, gdzie Rafał Majka pisał nową historię polskiego kolarstwa. Kolejnym razem wpaść do Alp d’Huez, gdzie heroiczną walkę stoczyli Lance Armstrong i Ivan Basso. Tak! Wystarczy wziąć udział w Szosowej Lidze Północy. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by