Polska

 • Triathlon dla dzieci. Od trzech lat...

  Triathlon dla dzieci. Od trzech lat...

  Triathlon dla dzieci. Pływanie, jazda na rowerze i bieg. Najmłodszy uczestnik może mieć trzy lata. Najstarszy 17. Oczywiście z podziałem na kategorie. To chyba pierwsza taka impreza w Polsce. Start 18 lipca. czytaj więcej »
 • Upalna Stężyca dla Lufta i Wiese!

  Upalna Stężyca dla Lufta i Wiese!

  Tropikalne warunki towarzyszyły triathlonistom podczas czwartego etapu cyklu Garmin Iron Triathlon 2015, który odbył się w przepięknej Stężycy. To właśnie w tej kaszubskiej miejscowości wystartowało ponad 750 zawodników i zawodniczek, którzy mieli do pokonania malownicze trasy na dystansach 1/4 i 1/8 Ironmana. czytaj więcej »
 • Brodnica pełna emocji

  Brodnica pełna emocji

  1/8 dla Małgorzaty Szczerbińskiej i Macieja Kosmali. 1/4 dla Aleksandry Góralskiej i Jakuba Deca. 1/2 dla Aleksandry Sosonowskiej i Roberta Karasia. To zwycięzcy na dystansach w Brodnicy. Dali czadu, niekiedy wyprzedzając rywali nawet o kilka minut. czytaj więcej »
 • Piękna okolica i emocje w Charzykowie

  Piękna okolica i emocje w Charzykowie

  Piękna i malownicza miejscowość Charzykowy, w sobotni poranek ściągnęła ponad 450 triathlonistów. Zawodnicy mieli do wyboru cztery dystanse: 1/2 i 1/4 Ironmana, sprint oraz supersprint. Podczas ostatniego z nich zawodnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski. czytaj więcej »
 • Pogoda w Ślesinie spłata figla

  Pogoda w Ślesinie spłata figla

  Triathlon w Ślesinie był nie lada wyzwaniem dla wszystkich zawodników. Pogoda jaka przywitała triathlonistów dzień przed zawodami była wyśmienita - świeciło słońce i było niezwykle gorąco. W dniu zawodów aura zmieniła się nie do poznania, a zawodnicy zmagali się z deszczem i chłodem, którego nie zapowiadały żadne prognozy pogodowe. czytaj więcej »
 • Rusza Enea Tri Tour 2015. Od Sierakowa…

  Rusza Enea Tri Tour 2015. Od Sierakowa…

  Inauguracja serii zawodów Enea Tri Tour rozpoczyna się mocnym akcentem.  A to wszystko za sprawą Mistrzostw Polski na dystansie 112,95 km. Zawody w ostatni weekend maja. czytaj więcej »
 • Wietrzny, zimny start sezonu

  Wietrzny, zimny start sezonu

  Piękna miejscówka, świetna, nowa infrastruktura i bardzo wymagająca pogoda – tak w skrócie można podsumować zawody w Olsztynie otwierające serię Elemental Triathlon Series w sezonie 2015. W ramach cyklu rozgrywane są zawody na 3 dystansach: supersprint (200 m – 10 km – 2 km), sprint (750 m – 20 km – 5 km) oraz olimpijski (1,5 km – 40 km – 10 km). czytaj więcej »
 • Bydgoszcz łączy i rozdaje rabaty

  Bydgoszcz łączy i rozdaje rabaty

  Bydgoszcz Triathon i Triahlon Polska Bydgoszcz-Borówno zapraszają do startów w triathlonach na dystansach 1/8, 1/4, 1/2 oraz pełnym. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by