Polska

 • Zmienne warunki, silna rywalizacja, dwa spojrzenia

  Zmienne warunki, silna rywalizacja, dwa spojrzenia

  Jedna z dwóch największych tegorocznych imprez triathlonowych w Polsce już za nami. W miniony weekend (25-26.07) poznańska Malta gościła ponad 3000 triathlonistów startujących w zawodach z cyklu Challenge. W triathlonsport.pl relacja dwóch zawodników, którzy wcieli się w rolę reporterów. czytaj więcej »
 • Mistrzowie wystartują w Gdyni

  Mistrzowie wystartują w Gdyni

  Nils Frommhold z Niemiec i Erika Csomor z Węgier będą największymi sportowymi gwiazdami tegorocznego Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.  Na stracie stanie też niemal cała krajowa czołówka  z Mistrzem Polski na dystansie długim na czele. czytaj więcej »
 • Poznań z mistrzowską obsadą

  Poznań z mistrzowską obsadą

  Najlepsi polscy zawodnicy, czołowi światowi triathloniści (w tym medaliści mistrzostw Europy), a także Mistrzostwa Polski Juniorów - to wszystko gwarantuje, że 25 i 26 lipca w Poznaniu będziemy świadkami triathlonowych emocji. czytaj więcej »
 • Mistrz mtb wygrywa Triathlon Gdańsk 2015

  Mistrz mtb wygrywa Triathlon Gdańsk 2015

  W niedzielę 19 lipca 2015 r. w Brzeźnie na czwartej edycji imprezy Triathlon Gdańsk wśród niemal pięciuset uczestników pojawiło się wielu dobrych zawodników z całej Polski, przede wszystkim z Gdańska, ale w zasadzie całe Trójmiasto miało bardzo silną obsadę. W osiąganiu dobrych wyników pomagała dobra pogoda. czytaj więcej »
 • Udany finał w Gołdapi!

  Udany finał w Gołdapi!

  Finałowa edycja cyklu Garmin Iron Triathlon odbyła się 19 lipca w Gołdapi. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1/4 IM, 1/8 IM, a najmłodsi w biegach z serii Garmin Kids. Gołdap słynie z niepowtarzalnych krajobrazów, a meta zlokalizowana w samych tężniach sprawia, że jest to jedyny w swoim rodzaju triathlon na świecie!
    czytaj więcej »
 • Podjeli wyzwanie. Triathlon Gdańsk

  Podjeli wyzwanie. Triathlon Gdańsk

  Końcowe odliczanie rozpoczęte. Już w niedzielę start Triathlon Gdańsk. Dzień wcześniej rywalizować będą dzieci. - To będzie mój pierwszy start - mówi Jarek Boryna z programu "Aktywuj się w triathlonie". - Emocje są bardzo duże. czytaj więcej »
 • Wielki finał Garmin Iron Triathlon

  Wielki finał Garmin Iron Triathlon

  Cykl Garmin Iron Triathlon 2015 powoli dobiega końca. Już w niedzielę odbędzie się finałowy etap, który zostanie rozegrany w Gołdapi. Czeka nas wspaniała zabawa, niepowtarzalna atmosfera i niesamowite emocje, jakie będą towarzyszyć podczas startu głównego na dystansie ¼ Ironmana. czytaj więcej »
 • Bydgoszcz debiutuje na piątkę…

  Bydgoszcz debiutuje na piątkę…

  W niedzielę obok debiutu w Radłowie na triathlonowej mapie Polski debiutowała również Bydgoszcz. W Radłowie nie byłem, startowałem w Bydgoszczy i muszę przyznać, że debiut miasta w cyklu Enea Tri Tour należy uznać za bardzo udany. Przyszłościowo impreza ma bardzo duży potencjał. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by