Polska

 • Gorący początek Nowego Roku

  Gorący początek Nowego Roku

  Początek roku szykuje się gorący, chociaż za oknem temperatury ujemne. Już pierwszego stycznia startują zapisy do nowego cyklu Tri Tour Energy. Trzy dni później do Garmin Iron Triathlon, a być może także na początku stycznia ruszą zapisy do Triathlon Gdańsk, gdzie planowane są Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim. czytaj więcej »
 • Niższa opłata startowa na Castle Triathlon Malbork tylko do 31 grudnia!

  Niższa opłata startowa na Castle Triathlon Malbork tylko do 31 grudnia!

  Castle Triathlon to niezwykłe zawody u stóp Zamku Krzyżackiego w Malborku. Impreza już na stałe wpisana w kalendarz startów triathlonowych odbędzie się 4 września 2016 r. czytaj więcej »
 • Tri Tour Energy. Nowy cykl imprez triathlonowych

  Tri Tour Energy. Nowy cykl imprez triathlonowych

  Pomorskie, warmińsko-mazurskie i łódzkie to województwa, w których w 2016 roku odbędą się trzy nowe imprezy triathlonowe.  Start cyklu Tri Tour Energy Tour 19 czerwca 2016 roku w Starogardzie Gdańskim. czytaj więcej »
 • Tri Tour Energy: Triathlon wraca do Starogardu Gd.

  Tri Tour Energy: Triathlon wraca do Starogardu Gd.

  W Starogardzie Gdańskim, sercu Kociewia wystartuje 19 czerwca 2016 roku cykl Tri Tour Energy Tour. Po wielu latach przerwy triathlon wraca do stolicy Kociewia. Ambasadorem imprezy został m.in. Adam Korol, wioślarski mistrz olimpijski i świata, a dziś triathlonista amator i poseł RP. czytaj więcej »
 • Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim w Gdańsku

  Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim w Gdańsku

  Impreza Triathlon Gdańsk choć jeszcze dość młoda, zaskarbiła sobie duże grono sympatyków, którzy chętnie przyjeżdżają nad morze, by wystartować w wyjątkowej scenerii przy molo w Brzeźnie. Chcemy rozwijać to wydarzenie, dlatego przed nami kolejny, duży krok! czytaj więcej »
 • GIT: Na początek Piaseczno, później Ślesin

  GIT: Na początek Piaseczno, później Ślesin

  Znamy już terminy przyszłorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon! W nadchodzącym sezonie triathloniści będą mogli wystartować w 5 imprezach wchodzących w skład GIT 2016. Wielkie otwarcie cyklu odbędzie się 22 maja 2016 roku w Piasecznie. czytaj więcej »
 • Hattric Jakuba Deca w Chodzieży

  Hattric Jakuba Deca w Chodzieży

  Przedostatnia odsłona cyklu Volvo Triathlon Series przechodzi do historii. W miniony weekend w Chodzieży rywalizowało prawie 430 zawodników i zawodniczek na trzech dystansach: 1/2, 1/4 i 1/8. Odnotować trzeba trzecie w tym sezonie zwycięstwo Jakuba Deca na dystansie 1/4 IM. czytaj więcej »
 • Kocioł emocji. IRONMAN 70.3 Gdynia

  Kocioł emocji. IRONMAN 70.3 Gdynia

  Prawie cztery tysiące triathlonistów rywalizowało w weekend 8-9 sierpnia w Gdyni. Kilka tysięcy kibiców zdzierało gardła. Emocje zawładnęły Trójmiastem. Był łzy radości, wzruszenia i bezradności. Każdy zawodnik to inna historia. Każda fascynująca. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by