Polska

 • Pracownicy na starcie triathlonu w Starogardzie Gd.

  Pracownicy na starcie triathlonu w Starogardzie Gd.

  Polpharma SA została sponsorem tytularnym triathlonu w Starogardzie Gdańskim. - Impreza zyska na atrakcyjności - mówi Adam Greczyło. Ruszył także program, który pomoże 25 pracownikom firmy przygotować się do debiutu. czytaj więcej »
 • Przed sezonem sprawdź się w duathlonie

  Przed sezonem sprawdź się w duathlonie

  Sezon triathlonowy tuż, tuż. Zanim jednak „bomba” pójdzie w górę czeka nas w Przywidzu, na Pomorzu duathlon. Zawodnicy na Kaszubach będą mieli świetną okazję sprawdzić formę już 23 kwietnia 2016 roku. Organizatorzy przygotowali rywalizację na dwóch dystansach. czytaj więcej »
 • Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Polski w olimpijce

  Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Polski w olimpijce

  Impreza Triathlon Gdańsk choć jeszcze dość młoda, zaskarbiła sobie duże grono sympatyków, którzy chętnie przyjeżdżają nad morze, by wystartować w wyjątkowej scenerii przy molo w Brzeźnie. Organizatorzy chcą rozwijać to wydarzenie, dlatego zrobili kolejny krok – Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim! czytaj więcej »
 • Białka Triathlon po raz drugi

  Białka Triathlon po raz drugi

  Białka Triathlon to jedna z największych imprez triathlonowych we wschodniej części Polski. Ruszyły zapisy do drugiej edycji. czytaj więcej »
 • 5150TM Warsaw Triathlon - 15 lutego ruszają zapisy

  5150TM Warsaw Triathlon - 15 lutego ruszają zapisy

  12 czerwca odbędą się w stolicy prestiżowe zawody triathlonowe w ramach globalnego cyklu 5150TM Triathlon Series. Będzie to druga w Polsce impreza na licencji World Triathlon Corporation. Już 15 lutego otwarta zostanie rejestracja do 5150TM Warsaw Triathlon. czytaj więcej »
 • Wystartowała strona 5150 Triathlon

  Wystartowała strona 5150 Triathlon

  5150 Triathlon Series to globalny cykl zawodów triathlonowych na dystansie olimpijskim - 1,5 km pływania – 40 km rowerem – 10 km biegu. Po raz pierwszy w Polsce już w czerwcu w Warszawie. czytaj więcej »
 • Odtwarzają historię triathlonu w Warszawie

  Odtwarzają historię triathlonu w Warszawie

  12 czerwca 2016 odbędzie się 5150TM Warsaw Triathlon. Będą to pierwsze w Warszawie zawody triathlonowe na licencji World Triathlon Corporation - właściciela legendarnej marki IRONMAN. Przy tej okazji organizatorzy postanowili przypomnieć historię warszawskiego triathlonu. czytaj więcej »
 • Puchar Polski na dystansie sprinterskim

  Puchar Polski na dystansie sprinterskim

  To już pewna informacja, że w roku 2016 zostanie przeprowadzona rywalizacja dla zawodników ścigających się o Puchar Polski w Triathlonie. Będzie on rozegrany na dystansie sprinterskim z draftingiem, podczas imprez wchodzących w skład cyklu Elemental Tri Series. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by