Odżywianie

 • 2. Podstawowe zasady żywienia sportowców

  2. Podstawowe zasady żywienia sportowców

  Do uprawiania aktywności fizycznej potrzebujemy energii: im większa intensywność (czyli prędkość) lub długość wysiłku, tym więcej energii zużywamy. czytaj więcej »
 • 2. Podstawowe zasady żywienia sportowców

  2. Podstawowe zasady żywienia sportowców

  Odwodnienie (brak wody w organizmie) to jedna z podstawowych przyczyn odczuwania zmęczenia w trakcie uprawiania sportu. Ogólnie rzecz biorąc, spowodowany odwodnieniem spadek wagi o 2–3% w stosunku do wagi przed treningiem sprawia, że maleje wydajność Twojego organizmu – zarówno fizyczna, jak i umysłowa. czytaj więcej »
 • 1. Wstęp - Po co sportowcom specjalna dieta?

  1. Wstęp - Po co sportowcom specjalna dieta?

  Triatloniści to twardzi zawodnicy – muszą być gotowi na to, aby dać z siebie wszystko, szczególnie podczas zawodów na długim dystansie, które uważa się za jedną z najtrudniejszych dyscyplin odbywających się w ciągu jednego dnia. czytaj więcej »
 • PowerBar® Nutrition Coach dla triatlonistów

  PowerBar® Nutrition Coach dla triatlonistów

  Roztrenowanie w pełni i prawie wszyscy korzystamy z kilkutygodniowej przerwy. To okres w którym planujemy kolejny sezon. Już teraz warto zwrócić uwagę na suplementacje podczas następnych cyklów treningowych oraz zawodów. czytaj więcej »
 • PowerBar pod lupą Karasia

  PowerBar pod lupą Karasia

  Firma PowerBar jest niemiecką marką posiadającą w swojej ofercie bogaty asortyment produktów dla sportowców. W ostatnim czasie zarówno podczas treningów jak i startów miałem możliwość testowania odżywek tej firmy. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by