Obozy treningowe

 • Oferta Lanzarote 2016

  Oferta Lanzarote 2016

  Wspólnie z CompleXsports zapraszamy na obóz treningowy na Lanzarote na terenie ośrodka Sands Beach Resort gdzie oferujemy idealne warunki do optymalnego treningu.  W jednym miejscu czeka na Was 25 metrowy basen sportowy, optymalnie wyposażona siłownia, sala fitness oraz funkcjonalna sala do ćwiczeń. czytaj więcej »
 • Trenerzy CompleXsports i program obozu

  Trenerzy CompleXsports i program obozu

  Obóz triathlonowy na Lanzarote poprowadzą założyciele CompleXsports Triathlon Team Patryk Sawicki oraz Małgorzata Szczęsna. Profesjonalnie organizowane treningi, wieloletnie doświadczenie oraz trenerska opieka największych treningów open water w Polsce – sailfish swimnights to gwarancja udanego wyjazdu.
  czytaj więcej »
 • Stylowy relaks w resorcie Sands Beach Resort

  Stylowy relaks w resorcie Sands Beach Resort

  Resort Sands Beach Resort znajdujący się w Costa Teguise to idealny hotel dla rodzin z dziećmi, aby wszyscy mogli się zrelaksować i odprężyć. Cały stres związany z problemami rozpłynie się podczas odpoczynku obok basenu w złotych promieniach słońca Lanzarote na naszej wspaniałej plazie, których mamy aż sześć. czytaj więcej »
 • Sands Beach Resort - Najpopularniejszy w Europie!

  Sands Beach Resort - Najpopularniejszy w Europie!

  Wakacje sportowe i obozy szkoleniowe w resorcie Sands Beach Resort na wyspie Lanzarote. Najbardziej popularne w Europie miejsce wyjazdów sportowych. czytaj więcej »
 • Lanzarote

  Lanzarote

  Z średnio około 15 dniami deszczowymi w roku Lanzarote oferuje w okresie zimowym dużo słońca i bardzo łagodne temperatury. Lanzarote to miejsce, gdzie odbywają się słynne zawody Ironman, które są jednymi z najtrudniejszych na świecie. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by