O marce

pjuractive 2skin oraz Body After Shave Spray to coś więcej niż kosmetyki – to innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne dla sportowców wszelkich dyscyplin, które zapewniają komfort treningu oraz startów w zawodach – bez podrażnień, obtarć, pęcherzy.

pjuractive 2skin to żel dla sportowców wszystkich dyscyplin, który zabezpiecza wrażliwe strefy ciała podczas treningu i zawodów. Wzmacnia powierzchnię skóry, tworząc oddychającą, trwałą warstwę ochronną, która zapobiega otarciom i powstawaniu pęcherzy bez zatykania porów! W odróżnieniu od kremów i sztyftów o podobnym zastosowaniu pozwala skórze oddychać. Żel pjuractive 2skin dermatologicznie przebadany, odporny na wodę i pot jest w pełni bezpieczny dla odzieży sportowej i pianek neoprenowych! 

Body After Shave to spray do łagodnej i kojącej pielęgnacji skóry po (codziennym) goleniu. Przy regularnym goleniu skóra we wszystkich partiach ciała staje się wrażliwa i podatna na podrażnienia i krostki. Spray działa kojąco i pielęgnuje skórę, dzięki zastosowaniu aloesu. Przetestowany dermatologicznie, bezzapachowy jest odpowiedni do wszystkich partii ciała.

Poznaj produkty pjuractive 2skin & Body After Shave Spray dostępne w TRI-magic Triathlon Shop