O marce

MP to marka sprzętu treningowego i startowego dla pływaków, stworzona przez Michaela Phelpsa i trenera Boba Bowmana razem z Aqua Sphere. Najbardziej utytułowany pływak na świecie, jego wieloletni trener oraz wiodący producent sprzętu połączyli pasję i wiedzę z zakresu pływania w celu stworzenia i wprowadzenia na rynek nowej linii produktów.

Połączenie doświadczenia Aqua Sphere w globalnej produkcji i dystrybucji sprzętu wodnego oraz wiedzy Michaela Phelpsa i Boba Bowmana pozwoliło stworzyć linię MP, przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów na wszystkich poziomach zaawansowania pływackiego. Współpraca ta zaowocowała rozwojem innowacyjnych produktów pływackich dla pływaków i sportowców uprawiających różne dyscypliny. Linia obejmuje zróżnicowaną kolekcję produktów do pływania z naciskiem na komfort i wydajność w codziennym treningu.

Michael Phelps jest bez wątpienia ikoną światowego pływania, a jego trener wybitnym autorytetem” – mówi Todd Mitchell, Business Line Manager w Aqua Sphere: – Jesteśmy zaszczyceni możliwością połączenia naszego doświadczenia w projektowaniu produktów z ich praktyczną wiedzą i zaangażowaniem w rozwój wspólnej marki. Ich pozytywny wpływ i oddziaływanie na całą społeczność pływacką daje nam możliwość lepszego zrozumienia potrzeb klientów i dostarczenia im kompletnych produktów, których naprawdę potrzebują.

Osiągnięcia Phelpsa spowodowały lawinowy wzrost zainteresowania światowej opinii publicznej pływaniem. Bezpośrednio przyczyniły się także do wzrostu liczby ludzi uprawiających tę dyscyplinę sportu, nie tylko w USA. Dzisiaj nawet osoby nieinteresujące się pływaniem wiedzą, kim jest Michael Phelps. W ramach współpracy z Phelpsem i Bowmanem firma kładzie duży nacisk na zwiększenie świadomości zagrożeń oraz poprawę bezpieczeństwa nad wodą. – Bob i ja od samego początku współpracy dzielimy pasję do pływania, która wykracza daleko poza codzienne treningi i zawody. Bardzo często rozmawiamy o możliwości poprawienia różnych spraw w sporcie, w tym bezpieczeństwa nad wodą – mówi Phelps i dodaję: – Przez wszystkie te lata widzieliśmy również, co można poprawić w zakresie sprzętu pływackiego, nie tylko dla wyczynowców, ale także dla amatorów. W doświadczeniu Aqua Sphere w zakresie projektowania i rozwoju produktów widzimy szansę na to, że pływanie będzie jeszcze bardziej zachęcające dla wszystkich ludzi, niezależnie od tego, na jakim poziomie zaczynają uprawiać sport.

Dzięki globalnej strategii Aqua Sphere produkty współtworzone przez pływaka wszech czasów docierają do ponad 90 krajów na całym świecie. Wierzymy, że linia MP trwale zagości w świadomości milionów konsumentów i będziemy ją stale rozwijać.

Od naszych pierwszych rozmów z Michaelem i Bobem było jasne, że ich spojrzenie na pływanie wykracza daleko poza pływalnię. Jesteśmy podekscytowani możliwością projektowania i wprowadzania na rynek ekskluzywnego produktu premium dostępnego dla pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania – podkreśla Mitchell.

Poznaj produkty Michael Phelps dostępne w TRI-magic Triathlon Shop