I am Isaac. I challenge the elements cz. I

Podziel się


Admin
21:23 04 05 2013
Nazwa oraz inspiracja ISAAC wywodzi się od znakomitego angielskiego uczonego: Sir Isaac Newton.
Tak jak Isaac Newton ujawnił prawa natury, które leżą u podstaw mechaniki klasycznej, tak i naszą filozofią jest produkcja innowacyjnych ram karbonowych najwyższej jakości i wydajności.

Przy wyborze materiałów ISAAC nie uznaje kompromisów. Optymalizacja właściwości mechanicznych stoi na pierwszym miejscu. Stosowane są najnowsze materiały High-Module Carbon-Fiber z przemysłu lotniczego jak i kosmicznego. Przy użyciu najnowszych żywic epoksydowych powstają włókna węglowe do produkcji naszych High-Tech ram.


Wszystkie materiały stosowane w produkcji podlegają najwyższym wytycznym kontroli jakości, stosowanych w przemyśle lotniczym oraz motoryzacyjnym. ISAAC to techniczna innowacja. Każda karbonowa rama cechuje się niepowtarzalnym design oraz strukturą materiału.

Przeznaczeniem marki Isaac jest nowa definicja dynamiki na trasie, przekazanie pasjonatowi kolarstwa roweru, dzięki któremu podejmie się następnych wyzwań.


Isaac to nie rower „z regału”, to filozofia i jednocześnie sztuka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów ISAAC na stronie SKLEPU. Możliwy odbiór osobisty w Tarnowie oraz w Warszawie.

Pobierz KATALOG

« powrót


Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by