Newsy

 • Gorąca triathlonowa zima pod dachem

  Gorąca triathlonowa zima pod dachem

  Oczy świata triathlonowego w Polsce w ostatnich dniach stycznia zwrócone będą w stronę Gdańska. Podczas zawodów indorowych dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Zarówno wśród Pań, jak i Panów. O obstawienie wyników poprosiliśmy troję pomorskich trenerów, którzy szkolą najlepszych zawodników w tej części kraju. czytaj więcej »
 • Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia imprezą roku

  Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia imprezą roku

  Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia został wyróżniony podczas zorganizowanej 11 stycznia br. Gali Gdyńskiego Sportu. Dyrektor imprezy, Michał Drelich odebrał statuetkę w kategorii Sportowa Impreza Roku 2015. czytaj więcej »
 • Paulina i Jola w drodze po mistrzostwo. Każde inne!

  Paulina i Jola w drodze po mistrzostwo. Każde inne!

  Paulina i Jola. Kobiety o filigranowej budowie. Atrakcyjne.  Zdeterminowane i nastawione na cel. Paulina marzy o dobrym wyniku podczas Mistrzostw Świata w Australii. Jola o triathlonowym debiucie w Lidzbarku Welskim.  Co je łączy? Treningi. Paulina jest nauczycielką Joli, która postanowiła pokonać strach i nauczyć się pływać. czytaj więcej »
 • Ewa Bugdoł numer jeden na świecie

  Ewa Bugdoł numer jeden na świecie

  Ewy Bugdoł powtórka z rozrywki. Po raz trzeci z rzędu uplasowała się na pierwszej pozycji w światowym rankingu w triathlonie na długim dystansie. I po raz kolejny przygotowuje się do sezonu w amerykańskim Denver. czytaj więcej »
 • 5150 Warsaw Triathlon

  5150 Warsaw Triathlon

  Agencja Sport Evolution zorganizuje w Polsce drugie, po Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, zawody triathlonowe na licencji World Triathlon Coroporation. 5I50 Warsaw Triathlon to zawody na dystansie olimpijskim bez draftingu (w ramach serii 5I50). Impreza odbędzie się w Warszawie w dn. 12 czerwca 2016. czytaj więcej »
 • W dzień sprint, w nocy ćwiartka

  W dzień sprint, w nocy ćwiartka

  Torus Triathlon In Da House, jedyna tego typu w Polsce, indoorowa impreza triathlonowa już pod koniec stycznia w Gdańsku. Oprócz sprintu w dzień,  także 1/4 na dystansie Ironman w nocy. czytaj więcej »
 • Z Rud do Denver, czyli Ewa Bugdoł między sezonami

  Z Rud do Denver, czyli Ewa Bugdoł między sezonami

  W mistrzowskim stylu zakończyła swój sezon Ewa Bugdoł, zdobywając czołowe miejsca w zawodach triathlonowych w Polsce i za granicą. Obecnie, siedmiokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie na dystansie długim, spędza czas na przygotowaniach do startów w 2016 roku. czytaj więcej »
 • Kalendarz z charakterem. Triathlonowym i charytatywnym...

  Kalendarz z charakterem. Triathlonowym i charytatywnym...

  Piosenkarka Kasia Kowalska, generał Roman Polko, dziennikarze Jacek Kurowski i Piotr Dębowski, aktor Piotr Nowak i triathlonistka Agnieszka Jerzyk. Co ich łączy? Pasja i rok 2016. A dokładnie kalendarz charytatywny, dzięki któremu wydarzy się dużo dobrego już w najbliższych tygodniach, miesiącach. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by