Newsy

 • Zdobyć Mt. Everest na rowerze

  Zdobyć Mt. Everest na rowerze

  Wjechać na rowerze na Mount Everest? Na taki pomysł wpadł Adam Kolarski, który specjalnie przygotowaną trasę pokona 170 razy. Dzięki temu przewyższenia wyniosą tyle ile ma najwyższa góra na świecie – 8848 metrów. czytaj więcej »
 • Aktualny wicemistrz olimpijski na starcie

  Aktualny wicemistrz olimpijski na starcie

  Abel Kirui z Kenii, srebrny medalista olimpijski z Londynu oraz podwójny mistrz świata (Berlin 2009, Daegu 2011) w maratonie wystartuje 20 marca w PZU Gdynia Półmaratonie. Pierwszy raz w historii, aktualny wicemistrz olimpijski weźmie udział w biegu ulicznym w Polsce. Obok Kiruiego na starcie zobaczymy ponad 5000 biegaczy.
  czytaj więcej »
 • Już 5000 biegaczy, a wsród nich triathloniści

  Już 5000 biegaczy, a wsród nich triathloniści

  Na niespełna miesiąc przed startem debiutującego PZU Gdynia Półmaratonu, na liście startowej jest już ponad 5000 biegaczy. Uczestnicy pobiegną centralnymi ulicami tego urokliwego, nadmorskiego miasta. Wciąż można się zarejestrować. Do 28 lutego obowiązuje niższa opłata startowa.
  czytaj więcej »
 • Aqua Sphere sponsorem 5150 Warszawa

  Aqua Sphere sponsorem 5150 Warszawa

  Aqua Sphere, wiodąca marka produkująca sprzęt dla pływaków i triathlonistów, dołączyła do grona sponsorów 5150 Warszawa. Impreza odbędzie się 12 czerwca 2016 roku w Warszawie. Dla uczestników imprezy Aqua Sphere zapewnia dodatkowe atrakcje. czytaj więcej »
 • I Ty możesz zostać mecenasem sportu

  I Ty możesz zostać mecenasem sportu

  Są młodzi i ambitni. Zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata w Australii. Planują walczyć o medale w kategorii wiekowej. Paulina Załucka i Sebastian Najmowicz za pośrednictwem portalu polakpotrafi zbierają środki na wyjazd. Każdy z nas może zostać mecenasem sportu. czytaj więcej »
 • Ruszają zapisy ITAKA IRONKIDS® GDYNIA

  Ruszają zapisy ITAKA IRONKIDS® GDYNIA

  3 lutego o godz. 18:00 ruszają zapisy do ITAKA IRONKIDS®, pierwszych w Polsce zawodów dla dzieci i młodzieży na licencji World Triathlon Corporation. Rywalizacja odbędzie się w ramach Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia. czytaj więcej »
 • Kocioł emocji i walka na całego

  Kocioł emocji i walka na całego

  Niewiele brakowało, a obiekt sportowy gdańskiej Alchemii w ostatnią sobotę stycznia wyleciałby w kosmos. Dosłownie. Zawodnicy i kibice podczas Torus Triathlon In Da House dali z siebie wszystko. Działo się, oj działo. czytaj więcej »
 • Będzie iskrzyło pod dachem Alchemii

  Będzie iskrzyło pod dachem Alchemii

  Narobiło się. Tak można jednym zdaniem skomentować, to co będzie się działo podczas Torus Triathlon In Da House w Gdańsku. Pięć pojedynków i jeden cel: Pomóc 12-letniej Oli w zbiórce kasy na leki. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by