Newsy

 • W drodze do marzenia

  W drodze do marzenia

  Nie cel, ale droga jest najważniejsza. Moja, ponad trzy letnie zbliża się dużymi krokami ku mecie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie spełnię jedno z najstarszych marzeń. czytaj więcej »
 • Ruszają bezpłatne treningi kolarskie do 5150 Warsaw

  Ruszają bezpłatne treningi kolarskie do 5150 Warsaw

  Niedziela z triathlonem – pod takim hasłem będą się odbywały bezpłatne treningi kolarskie przygotowujące do 5150TM Warsaw Triathlon. Pierwsze zajęcia już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia. Gościem specjalnym będzie Cezary Zamana, wybitny kolarz, zwycięzca Tour de Pologne, a także... początkujący triathlonista. czytaj więcej »
 • Półmaraton w Gdyni sprawdził triathlonistów

  Półmaraton w Gdyni sprawdził triathlonistów

  Udany debiut półmaratoński w Gdyni zgromadził licznych triathlonistów. Większość, z którymi rozmawialiśmy przyznali, że sprawdzian przedsezonowy wypadł dobrze. Był też okazją do przyjrzenia się gdzie są rezerwy i co można poprawić. czytaj więcej »
 • Moja druga, czarna skóra. Warto testować

  Moja druga, czarna skóra. Warto testować

  Przyznaję, możesz wyglądać w niej dziwnie.  Ale na pewno „super slim”. Może być w niej trochę za ciepło i ciasno. Jedno jest pewne – jesteś bezpieczna. Nie utoniesz! I co ważne, pomaga płynąć… lepiej. czytaj więcej »
 • Rusza platforma TriathlonPoland.TV

  Rusza platforma TriathlonPoland.TV

  Organizatorzy Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia uruchomili nową platformę do komunikowania się z zawodnikami – TriathlonPoland.TV. To pierwsza dedykowana imprezie sportowej platforma video. Rozwiązania technologiczne zapewnia firma Atende Software - jedna z czołowych firm branży IT w Polsce. czytaj więcej »
 • Elemental Tri Team. W drodze do Tokio 2020

  Elemental Tri Team. W drodze do Tokio 2020

  Nowa grupa triathlonowa – Elemental Tri Team została zaprezentowana (10 marca 2016) w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Głównym celem zespołu jest szkolenie zawodników w perspektywie Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r.  Trenerem został brązowy medalista olimpijski w triathlonie z Sydney – Czech Jan Rehula. czytaj więcej »
 • Stwórz sztafetę maratońską w Gdańsku

  Stwórz sztafetę maratońską w Gdańsku

  Start w maratonie to duże wyzwanie. Chociaż chętnych do pokonania trasy 2. PZU Gdańsk Maratonu nie brakuje, to jego organizatorzy – Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku – mają propozycję dla niezdecydowanych lub wątpiących w swoje siły. Jest nią Sztafeta Maratońska. czytaj więcej »
 • Gratulujemy i życzymy sukcesów

  Gratulujemy i życzymy sukcesów

  Robert Karaś w tym roku sam zadbał o prezent dla siebie. Dwa dni przed 27 urodzinami wygrał w Ocean Lava Tri Santa Cruz Tenerife. Dziś, 8 marca pamiętamy nie tylko o Paniach, ale także o Robercie. Wszystkiego najlepszego. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by