Newsy

 • Cieszę się, że pływam

  Cieszę się, że pływam

  Jola Mańkowska przygotowuje się do debiutu w triathlonie. Pisaliśmy o niej na początku roku. Teraz sprawdziliśmy jak idą jej przygotowania, szczególnie, że naukę pływania rozpoczęła dopiero pod koniec 2015 roku. czytaj więcej »
 • Olsztyn otwiera sezon

  Olsztyn otwiera sezon

  Elemental Triathlon Olsztyn to impreza, która przez wielu zawodników uważana jest za otwarcie sezonu. Na starcie stanęła krajowa czołówka – Paweł i Sebastian Najmowicz, Miłosz Sowiński, Filip Przymusiński, Małgorzata Szczerbińska, Magdalena Mielnik i Paulina Załucka. Wyniki wskazują, że czołówka dobrze przepracowała zimę. czytaj więcej »
 • Królewskie marzenie. Warto walczyć

  Królewskie marzenie. Warto walczyć

  Cztery lata. Aż cztery lata i tylko, aby spełnić marzenie. Co w tym czasie się wydarzyło? Poznałem siebie, przesunąłem granice, pokonałem strach i pokochałem wodę, która kiedyś próbowała odebrać mi życie. Przeszedłem drogę, którą każdy może przejść. Warunek? Musisz tylko wyjść ze strefy komfortu. Mnie się udało. czytaj więcej »
 • Czy człowiek z żelaza potrafi odpuścić?

  Czy człowiek z żelaza potrafi odpuścić?

  Marcin „Wania” Waniewski  podczas startu na popularnej połówce na Majorce będzie próbował odpuścić. Zanim jednak będzie mógł to zrobić musi znaleźć się w pierwszej piątce zawodów.  Prawdziwa próba charakteru dla gościa, który nie potrafi powiedzieć dość. czytaj więcej »
 • Triathlon w Lidzbarku przyjazny rodzinom

  Triathlon w Lidzbarku przyjazny rodzinom

  Triathlon Energy w Lidzbarku ze sponsorem tytularnym oraz  licznymi atrakcjami dla dzieci. Organizatorzy wspólnie z nadleśnictwem przygotowują specjalną strefę zabaw. – Zależy nam, aby oprócz dobrych wspomnień startujących także ich najbliżsi wrócili do domów w dobrych humorach – mówią. czytaj więcej »
 • Trasa rowerowa pogromcą zawodników

  Trasa rowerowa pogromcą zawodników

  Duathlon w Przywidzu na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy zdecydowali się na start w tych zawodach. Dlaczego? - ktoś zapyta. Nie było zawodnika, który nie mówiłby o trasie rowerowej, która skalą trudności dała się we znaki najlepszym. Jednak niemal wszyscy mówią także: Do zobaczenia za rok! czytaj więcej »
 • Zamiast medalu powrót do domu

  Zamiast medalu powrót do domu

  Piotr Suchenia chciał jako pierwszy Polak stanąć na podium North Pole Maraton. Start zaplanowany był 9 kwietnia 2016 roku. Niestety, plany pokrzyżowała pogoda. Znany trener triathlonistów wrócił do Polski za wcześnie. Tym razem na tarczy, ale czy do końca? czytaj więcej »
 • Szewc chodzi, pływa bez butów?

  Szewc chodzi, pływa bez butów?

  Po raz szósty Rumia stała się stolicą polskiego aquathlonu. Do małej miejscowości w pobliżu Trójmiasta zjechało wielu młodych obiecujących zawodników. Nie zabrakło także weteranów triathlonu, którzy sprawdzili stan przygotowań do sezonu. Jednym słowem: Działo się! czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by