Newsy

 • Wielki finał Garmin Iron Triathlon już w niedzielę!

  Wielki finał Garmin Iron Triathlon już w niedzielę!

  Przed zawodnikami startującymi w Garmin Iron Triathlon, najstarszym cyklu triathlonowym w Polsce, pozostała już tylko jedna edycja, która odbędzie się w niedzielę 17 lipca w Elblągu. To tu będzie miał miejsce wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę klasyfikacji generalnej, i w którym do wygrania będzie samochód osobowy marki Peugeot! czytaj więcej »
 • Rodzina, która zmieniła polski triathlon

  Rodzina, która zmieniła polski triathlon

  Trudno opisać, pokazać to, co wydarzyło się podczas Hoffer Triathlon Energy Lidzbark. Emocje, które rozbrajały najtwardszych triathlonistów. Wzruszenie i radość towarzyszyły niezwykłemu projektowi Fundacji NEGU. Marek Pałysa i jego pięcioletnia cóka Ala zrobili to, czego jeszcze nikt w Polsce nie dokonał. czytaj więcej »
 • Charytatywny bratobójczy pojedynek

  Charytatywny bratobójczy pojedynek

  Znają się od dziesięciu lat. Tyle samo razem trenują. Dziś są w jednej drużynie Complexsports, gdzie pod okiem Patryka Sawickiego przygotowują się do rywalizacji. Damian Tomaszewicz jest specjalistą od dłuższych dystansów, Maciej Kosmala walczy na krótszych. Który jest lepszy? czytaj więcej »
 • Trzy spojrzenia na 5150 Warsaw Triathlon

  Trzy spojrzenia na 5150 Warsaw Triathlon

  Oficjalnie, oczami zawodników i kibiców oraz z własnej perspektywy o pierwszej edycji 5150 Warsaw Triathlon. Działo się. Było naprawdę gorąco. Jedno jednak można na pewno powiedzieć. Warto było pojechać do stolicy. czytaj więcej »
 • 5150 Warsaw Triathlon Zakochaj się w triathlonie!

  5150 Warsaw Triathlon Zakochaj się w triathlonie!

  Już w najbliższą niedzielę ulice Warszawy zostaną opanowane przez triathlonistów biorących udział w pierwszej w stolicy imprezie licencjonowanej przez World Triathlon Corporation. Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla zawodników. Na Placu Teatralnym powstanie miasteczko triathlonowe, a wzdłuż trasy punkty kibicowania. czytaj więcej »
 • Koledzy z drużyny w różnych nastrojach

  Koledzy z drużyny w różnych nastrojach

  Damian Tomaszewicz i Maciej Kosmala z Complexsports przygotowania do sezonu oceniają różnie. Za nimi pierwsze starty. Damian jest bardzo zadowolony, Maciej zapowiada walkę w drugiej części sezonu. czytaj więcej »
 • Niemożliwe? Nie istnieje. Niepełnosprawne dzieci - triathloniści

  Niemożliwe? Nie istnieje. Niepełnosprawne dzieci - triathloniści

  Świat już takie rzeczy widział. W Polsce triathlonisty startującego z niepełnosprawnym dzieckiem jeszcze nie było. Już 3 lipca br. podczas Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku będziecie mogli zobaczyć, że w polskim triathlonie nie zapomina się o niepełnosprawnych dzieciach.
  czytaj więcej »
 • Połówka pełna emocji

  Połówka pełna emocji

  Dorota, ambitna amatorka. Małgorzata zawodniczka  i trenerka z charakterem, Damian człowiek o wielkim sercu nie tylko do walki. Czyli „Ich troje” i droga na podium podczas Mistrzostw Polski w Sierakowie, na dystansie 1/2 Ironmana. To i wiele innych rywalizacji sprawia, że to były ciekawe zawody. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by