Newsy

 • Spotkania z triathlonem i niezwykłą kuchnią

  Spotkania z triathlonem i niezwykłą kuchnią

  Agnieszka Jerzyk uczestniczka ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Rio oraz Malika jedna z najlepszych szefów kuchni przeniosą nas do niezwykłej krainy. Triathlonistka opowie nam m.in. o starcie w Brazylii, a Malika przygotuje niezwykłe dania, które pachną i smakują Afryką. czytaj więcej »
 • Badania wydolnościowe, ale po co?

  Badania wydolnościowe, ale po co?

  Jak biegać, trenować, aby nie zmarnować ani sekundy, ani jednego metra, aby nie odpoczywać zbyt długo lub zbyt krótko. Sprawdził Sylwester Pięta, który udał się na badania wydolnościowe. – Teraz będę trenować z głową – mówi. czytaj więcej »
 • Agnieszka Jerzyk zadowolona ze startu w Rio

  Agnieszka Jerzyk zadowolona ze startu w Rio

  Agnieszka Jerzyk na start w Igrzyskach Olimpijskich w Rio czekała prawie trzy tygodnie. W przedostatni dzień imprezy zmagały się triathlonistki. Jedyna reprezentantka Polski w tej dyscyplinie po zawodach była zmęczona, ale i uśmiechnięta. czytaj więcej »
 • Nie ma mocnych na Brownlee’ich

  Nie ma mocnych na Brownlee’ich

  Igrzyska w Triathlonie zostały zdominowane przez braci Brownlee. Tak jak cztery lata temu w Londynie, tak i tym razem Brytyjczycy sięgnęli po dwa medale. W Rio jednak nikt, ani nic nie pokrzyżowało im planów.
  czytaj więcej »
 • Agnieszka Jerzyk: Jestem w walecznym nastroju!

  Agnieszka Jerzyk: Jestem w walecznym nastroju!

  Agnieszkę Jerzyk „dopadamy” na lotnisku w piątek wieczorem. Tuż przed wylotem do Rio na Igrzyska Olimpijskie, gdzie 20 sierpnia 2016 roku wystartuje jako jedyna zawodniczka z orzełkiem na piersi. -  Jestem w walecznym nastroju – powiedziała triathlonistka. – Lecę do Brazylii walczyć. Czuje się dobrze przygotowana. Jestem silniejsza niż cztery lata temu na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. czytaj więcej »
 • Święto triathlonu. Walka i zabawa w Gdyni

  Święto triathlonu. Walka i zabawa w Gdyni

  Najlepsi walczyli o medale. Amatorzy spełniali marzenia. Kibice przez cały weekend dopingowali triathlonistów. Było wszystko, co jest potrzebne podczas dobrej imprezy sportowej. Wymierzone trasy, pogoda, krew i pot oraz ogłuszający doping. Tak w skrócie można podsumować Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. czytaj więcej »
 • Relacja Tomaszewicza z IM Maastricht: Boli, a walczyć trzeba

  Relacja Tomaszewicza z IM Maastricht: Boli, a walczyć trzeba

  Damian Tomaszewicz i jego zapis walki podczas Ironman Maastricht 2016. Holenderska ziemia dała mu popalić. Przez ponad 20 kilometrów biegu zmagał się z bólem nóg. Nie poddał się jednak. czytaj więcej »
 • Crosskajaki przed triathlonem

  Crosskajaki przed triathlonem

  Przed rywalizacją podczas zawodów, triathloniści przyłączyli się do zabawy charytatywnej. Pchali wielką oponę, dźwigali ciężary, a na końcu ścigali się na kajakach. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by