Newsy

 • Zwycięstwo Ewy Bugdoł w Pucharze Świata Weihai!

  Zapraszamy do zapoznania się z relacją Ewy po powrocie z Chin. Już wkrótce następny start IM 70.3 Austin w Texasie. Go Ewa! czytaj więcej »
 • Wizyta Jana Sibbersena w Gdyni!

  Wizyta Jana Sibbersena w Gdyni!

  Dziesiątego czerwca punktualnie o 12:30 odbieram Jana Sibbersena z lotniska w Gdańsku i „lecimy” do Gdyni. Mimo bardzo napiętego harmonogramu zajęć pomiędzy IM Frankfurt oraz następną edycją „sailfish swimnights”... czytaj więcej »
 • Zwycięstwo Ewy Bugdoł

  Sezon 2013 definitywnie nie rozpieszcza Ewy Bugdoł. Po ostatnio przebytej chorobie, tym razem potrącona przez samochód podczas treningu, ze zranioną dłonią staje na strat podczas Susz Triathlon 2013.  czytaj więcej »
 • Expo Susz 2013 - zapraszamy do konkursu!

  Expo Susz 2013 - zapraszamy do konkursu!

  Podaj czas, w jakim Ewa Bugdoł ukończy zawody Susz Triathlon 2013 na dystansie długim! Pierwsze trzy osoby, które wytypują najbardziej zbliżony wynik, otrzymają nagrody marki sailfish! czytaj więcej »
 • sailfish at home

  „Wpierw testujemy potem kupujemy!”
  To cytat z naszego artykułu „Przygotuj się na testy pianek triathlonowych”, który ukazał się początkiem marca bieżącego roku. czytaj więcej »
 • Andreas Raelert wygrywa, Ewa Bugdoł siódma!

  Andreas Raelert wygrywa, Ewa Bugdoł siódma!

  Pierwszy start i pierwszy sukces Andreasa Raelerta w sezonie 2013! Ten 36 letni triathlonista z Rostocku, do którego cały czas należy rekord świata na dystansie IM wygrywa Ochsner Ironman 70.3 New Orleans w czasie 3:46:54 czytaj więcej »
 • Triathlon na Termach Maltańskich

  Triathlon na Termach Maltańskich

  „Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze? A może by tak połączyć wszystko razem i pokonać triathlon? Dołącz do Termy&Fregata Triathlon Team i razem z nami przygotuj się na wyjątkowe wyzwanie!” czytaj więcej »
 • Pozdrowienia z Las Vegas!

  Pozdrowienia z Las Vegas!

  Po czterotygodniowym obozie triathlonowym spędzonym na Lanzarote w Costa Teguise i krótkim pobycie w Polsce, Ewa ponownie „ucieka” do cieplejszych krajów. Biorąc pod uwagę aktualne temperatury i opady śniegu, jesteśmy bardzo wyrozumiali :) czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by