Newsy

 • Testy pianek triathlonowych sailfish

  Testy pianek triathlonowych sailfish

  W tym roku obchodzimy 10 urodziny marki sailfish. Jest dla nas zaszczytem oraz dalszą motywacją reprezentowanie na polskim rynku jednej z najlepszych marek na świecie. Uhonorowana dziewięciokrotnie zwycięstwem „Pianki Roku” przez największy magazyn triathlonowy w Europie, czujemy się niezmiernie docenieni, dziękujemy! czytaj więcej »
 • RUSZA AKCJA ŚWIĄTECZNA

  RUSZA AKCJA ŚWIĄTECZNA

  Od 17 grudnia do 6 stycznia przed głównym wejściu do centrum handlowego Klif Gdynia stanie najbardziej energetyczna choinka w Polsce. Aby ją rozświetlić trzeba będzie wsiąść na rower i popedałować. Wytworzona siłą mięśni energia elektryczna zapali lampki choinkowe. czytaj więcej »
 • Rusza sezon na trenażer!

  Rusza sezon na trenażer!

  Po raz kolejny sieć sklepów Bike Atelier zaprasza do urozmaicenia zimowych treningów, poprzez uczestnictwo w zawodach na trenażerach – Tour de Bike Atelier. Rywalizacja odbędzie się w 12 miastach w Polsce.
  czytaj więcej »
 • IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife 2017

  IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife 2017

  1 grudnia na stronie www.ironmangdynia.pl uruchomione zostaną zapisy na IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife – największą imprezę triathlonową w Polsce. W tym roku do zawodów zgłosiło się łącznie blisko 4000 osób. Oprócz zapisów na wyścig główny (1,9km – 90km – 21,1km), otwarta zostanie także rejestracja na sprint (750m – 20km – 5km). czytaj więcej »
 • Cykl Garmin Iron Triathlon nagrodzony!

  Cykl Garmin Iron Triathlon nagrodzony!

  W sobotę 19 listopada w Warszawie miała miejsce Gala Polskiego Triathlonu, podczas której nagrodzono najlepsze polskie imprezy roku 2016. Cykl Garmin Iron Triathlon otrzymał nagrodę Cyklu Roku 2016, a zawody Garmin Iron Triathlon Elbląg zdobyły miano Debiutu Roku 2016. czytaj więcej »
 • Zapewnij sobie pre-rejestrację na IRONMAN 70.3 Gdynia

  Zapewnij sobie pre-rejestrację na IRONMAN 70.3 Gdynia

  5150 Warsaw Triathlon to pierwsza duża impreza triathlonowa w stolicy, która odbyła się na licencji World Triathlon Corporation, właściciela popularnych zawodów IRONMAN. Jej druga edycja odbędzie się 11 czerwca 2017 roku. czytaj więcej »
 • Legenda triathlonu Cameron Brown wciąż chce więcej

  Legenda triathlonu Cameron Brown wciąż chce więcej

  Cameron Brown rozpoczął przygodę z triathlonem w 1987 r. W 2016 r. w wieku 43 lat został najstarszym w historii zwycięzcą Ironmana. Dokonał tego w Nowej Zelandii, wygrywając tamtejszego Ironmana po raz 12. w karierze i ustanawiając rekord trasy.
  czytaj więcej »
 • Więcej niż hobby. Pasja czy szaleństwo?

  Więcej niż hobby. Pasja czy szaleństwo?

  „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Triathlon z życia mi nie znika, pływam, jeżdżę i biegam!” Nie brakuje ludzi, dla których te słowa mogłyby być życiowym mottem. Triathlon wsiąknął w nich do szpiku kości. Szukamy granicy pomiędzy sportową pasją a białą gorączką. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by