Newsy

 • Jan Sibbersen w Polsce!

  Jan Sibbersen w Polsce!

  Jan Sibbersen, wybitny niemiecki pływak i triathlonista, poprowadzi 10 lipca warsztaty pływackie w Zatoce Gdańskiej dla uczestników Herbalife Triathlon Gdynia 2013.
  czytaj więcej »
 • !!! Konkurs !!! sailfish swimnights

  !!! Konkurs !!! sailfish swimnights

  Ilu uczestników (liczba w przybliżeniu) gościło na wszystkich edycjach „sailfish swimnights” w roku 2013, organizowanym nad jeziorem Waldsee (Langener Waldsee) pod Frankfurtem? czytaj więcej »
 • Boarding completed!

  Boarding completed!

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy triathlonistów, którzy w sezonie 2014/2015 reprezentują markę sailfish na zawodach krajowych jak i arenie międzynarodowej. czytaj więcej »
 • Zostań redaktorem portalu triathlonsport.pl

  Zostań redaktorem portalu triathlonsport.pl

  Fascynuje Cię triathlon? Dołącz do nas i zostań redaktorem naczelnym portalu triathlonsport.pl. Jeśli tylko chcesz...
  czytaj więcej »
 • Rok kobiet w triathlonie

  Rok kobiet w triathlonie

  Ogłaszamy rok 2014 rokiem kobiet w triathlonie. Ambasadorami naszej imprezy zostały same kobiety – trzy znane aktorki: Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka i Karolina Gorczyca oraz Agnieszka Sikora – Paw ze Skórcza w Borach Tucholskich czytaj więcej »
 • sailfish Night of the Year 2013

  sailfish Night of the Year 2013

  Już w tą sobotę 30 listopada odbędzie się sailfish Night of the Year 2013, największa gala triathlonu w Niemczech. Impreza zorganizowana z wielkim rozmachem! Gościć będzie 800 osób... czytaj więcej »
 • sailfish partnerem TRI-magic Camp na Lanzarote

  sailfish partnerem TRI-magic Camp na Lanzarote

  Marka sailfish została założona w roku 2007 przez byłego zawodnika Niemieckiej Narodowej Kadry Pływackiej i najszybszego pływaka w triathlonie Jana Sibbersena. Pianki sailfish reprezentują najwyższą klasę... czytaj więcej »
 • Witamy Macieja Chmurę!

  Witamy Macieja Chmurę!

  Witamy Macieja Chmurę w gronie członków teamu TRI-magic! Już w tym roku ten znany polski triathlonista reprezentował nasz team na kilku krajowych imprezach. Poniżej przedstawiamy krótki profil Macieja i cieszymy się na dalszą współpracę. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by