Newsy

 • Ruszyły zapisy do Triathlon Białka

  Ruszyły zapisy do Triathlon Białka

  Białka Triathlon to największa impreza Triathlonowa 2015 we wschodniej Polsce. Poza zmaganiami polskich i zagranicznych zawodników możemy liczyć na udaną zabawę w sportowym duchu z całą rodziną – przekonują organizatorzy. czytaj więcej »
 • Podsumowanie akcji Tricalendar 2015 i zdjęcia

  Podsumowanie akcji Tricalendar 2015 i zdjęcia

  Charytatywny kalendarz w którym wystąpili pomorscy triathloniści. Zebrane pieniądze przekazane zostały na leczenie chorego na raka Mariusza. To najkrótszy opis niewzykłego dzieła, które wyszło spod aparatu Pawła Seelieba. czytaj więcej »
 • Bez pasji człowiek umiera

  Bez pasji człowiek umiera

  Pasja jest właśnie tym, co przy jakichkolwiek problemach nam pomaga i daje energię do działania. Moją nową pasją stał się triathlon i nie żałuję tej decyzji! - pisze Paweł Olejnik. Czy ma rację? czytaj więcej »
 • PowerBar sponsorem Triathlon Gdańsk

  PowerBar sponsorem Triathlon Gdańsk

  Już od ponad 25 lat marka PowerBar jest gwarancją doskonałych produktów, które zostają opracowane według  najnowszych badań naukowych. Doceniają to najlepsi triathloniści m.in. 7-krotna zwyzciężczyni Ironmana. Teraz czas na współpracę w Gdańsku. czytaj więcej »
 • Triathlon pod dachem. Ruszyły zapisy

  Triathlon pod dachem. Ruszyły zapisy

  Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było. Triathlon pod dachem. Dystans sprinterski. Emocje i dobra zabawa gwarantowane. czytaj więcej »
 • Wrażenia z Aktywnych treningów

  Wrażenia z Aktywnych treningów

  Pierwsze treningi „Aktywuj się w Triathlonie”* nie pozostawiały złudzeń. Przed nami ponad 200 dni ciężkiej pracy. Dobrze, że trenerzy to fachowcy, a ludzie z grupy z pozytywnym nastawieniem. czytaj więcej »
 • Ruszyły zapisy do Triathlon Gdańsk

  Ruszyły zapisy do Triathlon Gdańsk

  Triathlon Gdańsk to impreza wyróżniająca się na tle podobnych  zawodów w Polsce. Powodów jest kilka. Ale po kolei. Najważniejsza informacja poniedziałku, to taka, że ruszyły zapisy. czytaj więcej »
 • Kim jest triathlonsport.pl?

  Kim jest triathlonsport.pl?

  Jaki jest, jaki będzie, a może lepiej zadać pytanie czym jest? Jest portalem sportowym. Jednak powiedzieć tyle, to nic nie powiedzieć. Przygotowując się do startu w drugiej, lepszej odsłonie triathlonsport.pl zastanawialiśmy się jaki ma być, czym się wyróżniać wśród tak wielu dobrych portali. Z pomocą przyszli nam triathloniści...
  czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by