Newsy

 • Odłożą broń, ruszą w triathlon

  Odłożą broń, ruszą w triathlon

  Od katastrofy smoleńskiej mija pięć lat. Zginął w niej Prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria. Zginęło też wielu innych ludzi. W tym generał Włodzimierz Potasiński. I to właśnie jego pamięci ma być poświęcony ultratriathlon komandosów. Z Helu na Rysy. czytaj więcej »
 • Trener Kamil Janicki podzieli się wiedzą

  Trener Kamil Janicki podzieli się wiedzą

  Kamil Janicki to pozytywna jednostka, a tylko tacy ludzie potrafią zmieniać świat. Autor książki „Pływanie kraulem – z notatek trenera”. Na portalu triathlonsport.pl będzie dzielił się doświadczeniem. - Podpowiem co i jak wykorzystać, aby pływać efektywniej i bez kontuzji – mówi. czytaj więcej »
 • Gdańsk zimową stolicą triathlonu!

  Gdańsk zimową stolicą triathlonu!

  Emocjami jakie opanowały 28 lutego 2015 roku biurowiec Alchemii w Gdańsku można by obdzielić niejedną imprezę sportową. A wszystko za sprawą Torus Tritahlon In Da House. Walka na całego najlepszych zawodników w Polsce i amatorów oraz niepowtarzalna atmosfera zawodów to najkrótsze podsumowanie. czytaj więcej »
 • Triathlon pod dachem tuż, tuż

  750 metrów do przepłynięcia w basenie, 20 kilometrów do przejechania na rowerze stacjonarnym i 5 kilometrów do przebiegnięcia na bieżni elektrycznej. Do walki stanie 72 zawodników. Amatorzy i zawodowcy. czytaj więcej »
 • Rywalizację w Gdyni rozpoczną dzieci

  Rywalizację w Gdyni rozpoczną dzieci

  Dwie istotne informacje od organizatorów Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015. Ruszyły zapisy na auathlon dla dzieci oraz zwiększono limit starujących na dystansie - sprint. czytaj więcej »
 • Triathlon w chińskich trampkach

  Triathlon w chińskich trampkach

  Górski rower, chińskie trampki i pianka z marketu – tak wyglądało moje wyposażenie na pierwszy w życiu start w triathlonie. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez tri. Podobnie jak moja żona Ewa. Pokochaliśmy tri zawody. czytaj więcej »
 • Karaś i Adam razem na obozie

  Karaś i Adam razem na obozie

  Robert Karaś i Kacper Adam trenują razem na Majorce. „Odwiedziliśmy” ich w Hiszpanii. Mimo nie najlepszej pogody chłopaki ostrto trenują. Nawet 30 godzin tygodniowo. czytaj więcej »
 • Nowe imprezy. Dwa ostre triathlony

  Nowe imprezy. Dwa ostre triathlony

  Ogłoszono kolejne imprezy triathlonowe. Na pierwszej z nich najdłuższy do pokonania dystans to 3km/80km/20km. A wszystko to w malowniczych i trudnych terenach Stronia Śląskiego. Druga impreza to Mistrzostwa Polski w crosstriathlonie. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by