Newsy

 • Aktywni walczą o piankę sailfish

  Aktywni walczą o piankę sailfish

  "Aktywuj się w triathlonie" przyspiesza. Do startu w Triathlon Gdańsk zostało 82 dni. To dobry moment, aby wyłonić zwycięzcę konkursu, w którym nagrodą jest pianka sailfish. Trenerzy wskazali finalistów. Teraz czas na ich ruch.  czytaj więcej »
 • „Przed chwilą” nie pływała, dziś kocha triathlon

  „Przed chwilą” nie pływała, dziś kocha triathlon

  Pamiętajmy o "reszcie świata" i nie dajmy się zwariować. To mówi Agata Sobota, która w triathlonie zakochała się "przed chwilą". Laureatka konkursu "Aktywuj się z PowerBar-em" czytaj więcej »
 • Znamy laureatów aktywnego konkursu PowerBar

  Znamy laureatów aktywnego konkursu PowerBar

  Czas rozstrzygnąć konkurs "Aktywuj się z PowerBar-em". Za wszystkie nadesłane prace dziękujemy. Wyłoniliśmy pięciu laureatów. Przyznaliśmy także nagrodę specjalną dla najlepszej pracy, a dokładnie dwóch. czytaj więcej »
 • Daniel Formela wicemistrzem Europy!

  Daniel Formela wicemistrzem Europy!

  Sukcesem zakończyła się wyprawa Daniela Formeli na Mistrzostwa Europy w duathlonie w holenderskim Horst. Zajął drugie miejsce. Do końca walczył z Belgami o zwycięstwo. – Na ten wynik czekałem bardzo długo – mówi Formela. – To jest mój pierwszy prawdziwy wynik. Prawdziwy dlatego, że nie muszę teraz tłumaczyć rangi zawodów. czytaj więcej »
 • Jasiek Mela ze wszystkich sił

  Jasiek Mela ze wszystkich sił

  Film, który wbija w fotel. "Ze wszystkich sił"... uczestnicy przedpremierowego pokazu w kinie Helios w Gdyni próbowali powstrzymać łzy. Nie udało się. Wzruszenia nie ukrywał także Janek Mela, który przed pokazem opowiadał o swoich przygotowaniach do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. czytaj więcej »
 • Walka do upadłego dla dobra drugiego

  Walka do upadłego dla dobra drugiego

  Co się może stać kiedy dwóch wariatów rzuca sobie wyzwanie? Duuuużo dobrego! Pomogą potrzebującym. Każdy może się przyłączyć do pozytywnego wirusa, którym Marek i Krzysiek chcą zarażać innych. czytaj więcej »
 • Aktywuj się z PowerBar-em. Wygraj suplementy

  Aktywuj się z PowerBar-em. Wygraj suplementy

  Uwaga uczestnicy „Aktywuj się w triathlonie“! Do wygrania pięć  pakietów PowerBar. Każdy wartości 250 zł. Co trzeba zrobić? Przerwać na chwilę treningi i napisać kilka zdań. A Wy wiecie jak to się robi. Inaczej nie byłoby Was w tym programie… czytaj więcej »
 • Trenuj w rytmie

  Trenuj w rytmie

  Pierwszy dzień wiosny. A to zonacza przyspieszenie w treningach. Przygotowaliśmy kilka utworów muzycznych, które mogą się przydać na przykład podczas biegania. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by