Newsy

 • Zegar odliczający czas do IRONMAM 70.3 Gdynia

  Zegar odliczający czas do IRONMAM 70.3 Gdynia

  Do startu Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia zostało już tylko 73 dni. Z tej okazji na Skwerze Kościuszki w Gdyni uruchomiony został zegar odliczający czas do startu pierwszych w historii polskiego triathlonu zawodów z cyklu IRONMAN®. Organizatorzy zaprezentowali również nowe trasy gdyńskiej imprezy.

  czytaj więcej »
 • Czołowi długodystansowcy w Piasecznie!

  Czołowi długodystansowcy w Piasecznie!

  Już w najbliższą niedzielę w Piasecznie odbędzie się inauguracja cyklu Garmin Iron Triathlon 2015. Zawodnicy będą rywalizowali na dwóch dystansie 1/4 Ironman oraz 1/8 Ironman, a do startu łącznie zgłosiło się ponad 800 uczestników!  czytaj więcej »
 • PowerBarTour zaprasza

  PowerBarTour zaprasza

  Fakt, że sportowcy amatorscy są tak samo mocni, jak profesjonaliści, będzie mógł znaleźć w tym roku  potwierdzenie na zawodach PowerBarTour. Idea leżąca u podwalin tej imprezy, opierającej się na Tour de France, jest prosta. czytaj więcej »
 • Pianka sailfish trafi w ręce...

  Pianka sailfish trafi w ręce...

  Cztery osoby z programu "Aktywuj się w triathlonie" walczyły o piankę sailfish. Dorota, Kasia, Ula i Waldek przesłali prace. Było co poczytać, obejrzeć, uśmiechnąć się, a nawet wzruszyć... A wygrała... czytaj więcej »
 • Jak nie utonąć w... triathlonie? Pomóżcie

  Jak nie utonąć w... triathlonie? Pomóżcie

  Weekend męki. W Olsztynie wystartował sezon triathlonowy. W Gdańsku maraton, a w Toruniu impreza kolarska. W niedzielę starałem się nie zaglądać na Facebooka, aby nie katować się jeszcze bardziej. Ale cóż i nasz sezon zbliża się wielkimi krokami. Szczególny, bo pierwszy pełny i z konkretnym celem. Charytatywnym! czytaj więcej »
 • Opisz rywalizację, odbierz książkę

  Opisz rywalizację, odbierz książkę

  Czas na inaugurację sezonu. Zaczynamy w Olsztynie. Dla wszystkich startujących mamy propozycję. Wyślijcie nam swoją relację z imprezy, a najciekawsze nagrodzimy książką "Ukryta przewaga. Trening mięśni głębokich". Lekturę poleca m.in. Czesław Lang. czytaj więcej »
 • Formela jedzie na mistrzostwa świata

  Formela jedzie na mistrzostwa świata

  Daniel Formela nie przestaje zaskakiwać. W ósmym w tym roku starcie po raz ósmy stanął na podium. Tym razem wygrał we Francji w zawodach IRONMAM 70.3. Wywalczył kwalifikacje na mistrzostwa świata. Co ciekawe podczas pływania pomylił trasę i... jego czas nie wyglądał zbyt dobrze.  czytaj więcej »
 • Silni ciałem, niezłomni duchem

  Silni ciałem, niezłomni duchem

  Dobra zabawa, szczytny cel i sukces organizatorów. Tak w dużym skrócie można opisać pierwszą edycję imprezy Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS, która odbyła się w weekend majowy. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by