Newsy

 • Triathlonista ministrem sportu

  Triathlonista ministrem sportu

  Adam Korol, mistrz olimpijski, czterokrotny wioślarski mistrz świata został ministrem sportu w rządzie Ewy Kopacz. Warto dodać, że Adam jest także triathlonistą. O tym dlaczego zaczął uprawiać tą trudną dyscyplinę, o początkach i bólu w debiucie opowiedział triathlonsport.pl czytaj więcej »
 • Debiutanci płacą frycowe

  Debiutanci płacą frycowe

  Nie wiem czy można było popełnić więcej błędów w wyścigu rowerowym. No, może jedynym, którego uniknąłem był upadek. Debiutanci płącą frycowe, ale nauka nie pójdzie w las. Niesamowite za to były trzy koleżanki z grupy "Aktywuj się w triathlonie". Na kole jechała im duża grupa facetów... czytaj więcej »
 • Konkurs. Triathlonistki i wilk

  Konkurs. Triathlonistki i wilk

  Drogie Panie mamy dla Was niespodziankę. A dokładnie jest nią konkurs. Nagrodą jest niezwykły strój rowerowy. Ten, który widzicie na zdjęciu. Co trzeba zrobić? czytaj więcej »
 • Wznawiamy treningi pływackie „sailfish swimnights”

  Wznawiamy treningi pływackie „sailfish swimnights”

  Ponad 3000 zawodników weźmie udział w Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia. Każdy z nich będzie musiał pokonać odcinek pływacki w Zatoce Gdańskiej. Aby przygotować uczestników organizatorzy zapraszają na cykl treningów w wodach otwartych przygotowujących do gdyńskiego triathlonu - „sailfish swimnights”. czytaj więcej »
 • On chciał, Jej tak wyszło. Mistrzowie Polski

  On chciał, Jej tak wyszło. Mistrzowie Polski

  Sezon triathlonowy nabiera tempa. Kolejne imprezy za nami, a my jeszcze na chwilę wrócimy do Sierakowa. Dwa złote medale z Mistrzostw Polski przywieźli przedstawiciele trójmiejskiego Complexsportu. Małgorzata Szczęsna oraz Damian Tomaszewicz. Dwa mistrzostwa w kategoriach wiekowych i dwa różne podejścia do zawodów. czytaj więcej »
 • Marek kontra Krzysiek, pierwsza odsłona

  Marek kontra Krzysiek, pierwsza odsłona

  Pierwsze sportowe spotkanie Krzyśka i Marka miało miejsce w Ślesinie podczas Garmin Iron Triathlon. O tyle ważne, że Panowie podczas IRONMAN 70.3 Gdynia rywalizować będą między sobą o duuuuużą stawkę. czytaj więcej »
 • Wysoki poziom sportowy i rodzinna atmosfera!

  Wysoki poziom sportowy i rodzinna atmosfera!

  Już w weekend rozpoczyna się drugi w tym sezonie etap cyklu Garmin Iron Triathlon 2015. Po Piasecznie, w którym Marcin Ławicki ustanowił nowy rekord polski na dystansie ¼ Ironmana (1:55:12), przyszła pora na szybki Ślesin. czytaj więcej »
 • Dorota odebrała piankę sailfish

  Dorota odebrała piankę sailfish

  Pierwszy raz przepłynęłam dwa razy po 40 długości basenu - powiedziała Dorota Chmielowiec, która wygrała piankę sailfish. Chwilę po odbiorze wskoczyła w nią i rozpoczęła trening. Uśmiechała się od uch do ucha. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by