Newsy

 • GIT Stężyca i Gołdap! Ostatnia szansa na zapisy!

  GIT Stężyca i Gołdap! Ostatnia szansa na zapisy!

  Już w niedzielę odbędzie się czwarty etap cyklu Garmin Iron Triathlon w Stężycy, który dostarczy nam nie lada emocji. To właśnie na tym etapie dojdzie do ostatniego "przetasowania się" czołówki tuż przed wielki finałem w Gołdapi, do której zostało nieco ponad 3 tygodnie. czytaj więcej »
 • Od kajaka do Ironmana, czyli moja triathlonowa droga… :)

  Od kajaka do Ironmana, czyli moja triathlonowa droga… :)

  19 lipca 2014 roku. Sobota. Żar lał się z nieba od rana. Wstałem wcześnie i pojechałem do Nowego Portu pożyczyć od kolegi rower MTB. Nie bardzo radziłem sobie ze zmienianiem przerzutek. Kilkanaście lat wcześniej zostałem postawiony przed wyborem – buty piłkarskie lub pierwszy rower górski.  czytaj więcej »
 • Chyba oszalałaś! Dopiero, co lekarze cię poskładali...

  Chyba oszalałaś! Dopiero, co lekarze cię poskładali...

  " Chyba oszalałaś! Dopiero, co lekarze cię poskładali, a ty już myślisz o starcie w połówce IRONMAN'a. Odpuść sobie dziewczyno!"- usłyszałam. Oczywiście, że nie odpuszczę. Ja nigdy nie odpuszczam! Rzeczywiście jeszcze miesiąc temu leżałam na stole operacyjnym po poważnym wypadku rowerowym. czytaj więcej »
 • Wilk znalazł właścicielkę

  Wilk znalazł właścicielkę

  Czas rozstrzygnąć konkurs w którym nagrodą był strój rowerowy od firmy Grey Wolf. Nagroda główna była tylko jedna, ale postanowiliśmy przyznać także dwa książkowe wyróżnienia. czytaj więcej »
 • Hat-trick Ławickiego na Garmin Iron Triathlon!

  Hat-trick Ławickiego na Garmin Iron Triathlon!

  To były niezwykłe emocje. Triathlonowe święto, jakie odbyło się w niedzielę w krainie Gór Stołowych przeszło już do historii. Zawodnikom nie przeszkodziło zimno i deszcz, ale tylko dla tego, że zawody w Radkowie wybrali najtwardsi z najtwardszych!  czytaj więcej »
 • Pierwszy akt w Brodnicy. Wyjątkowy

  Pierwszy akt w Brodnicy. Wyjątkowy

  Sezon triathlonowy czas zacząć. Już w niedzielę start w 1/8 w Brodnicy. To pierwsza z czterech imprez z serii Volvo Triathlon Series. Dla mnie dystans krótki, ale to wybór świadomy. To będą wyjątkowe starty… czytaj więcej »
 • Najcięższa ćwiartka w Polsce już w niedzielę!

  Najcięższa ćwiartka w Polsce już w niedzielę!

  Tylko cztery dni zostały do rozpoczęcia górskiego etapu cyklu Garmin Iron Triathlon 2015. Już w niedzielę w okolicach Zalewu Radkowskiego do walki na najcięższej trasie w Polsce na dystansie ¼ Ironman stanie blisko 500 triathlonistów. czytaj więcej »
 • Konkurs. Opowiedz żelazną historię

  Konkurs. Opowiedz żelazną historię

  Do organizatorów  Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia docierają niezwykłe, motywujące i inspirujące historie związane z triathlonem. Dlatego postanowili dać możliwość podzielenia się nimi z innymi uczestnikami. Od wtorku rusza konkurs „Żelazne historie”. Autor najlepszej otrzyma piankę triathlonową marki „sailfish”. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by