Newsy

 • Elemental Tri Series Strawczyn 2015

  Elemental Tri Series Strawczyn 2015

  W ostatnią niedzielę odbył się drugi etap cyklu Elemental Tri Series, który został rozegrany w Strawczynie. Podobnie jak w pierwszej edycji w Olsztynie, tak i w Góry Świętokrzyskie przyjechała ścisła czołówka krajowa ścigająca się na dystansach z draftingiem. czytaj więcej »
 • Triathlon w Sopocie. Co za historia!

  Triathlon w Sopocie. Co za historia!

  Triathloniści pędzący na rowerze z prędkością 80 kilometrów po sopockim Monciaku. Dziś trudno to sobie wyobrazić. A jednak! Pod koniec lat 90-tych XX wieku w kurorcie odbyły się pierwsze triathlonowe zawody. W 2001 roku zorganizowano Puchar Europy, który wygrał Kazach Dmitrij Gaag, czwarty zawodnik Igrzysk w Sydney. czytaj więcej »
 • Mega gorący Ironman Zurich

  Mega gorący Ironman Zurich

  40 stopniowy upał. Ponad tysiąc metrów przewyższeń na rowerze. Bieg, podczas którego wielu zawodników mdlało. Mordercza walka o przetrwanie i super wyniki zawodników gdyńskiego Complexsportu. Ironman Zurich 2015. czytaj więcej »
 • Popularny Kryspinów zaprasza na sailfish swimnights

  Popularny Kryspinów zaprasza na sailfish swimnights

  Wszystkich miłośników treningów open water „sailfish swimnights” mamy przyjemność zaprosić wspólnie z Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku „Nad Zalewem”do Kryspinowa. Terminy treningów to 13 i 27 sierpień, zapraszamy do rejestracji. czytaj więcej »
 • Śmierć frejerom z Nieporętu

  Śmierć frejerom z Nieporętu

  To są najdelikatniejsze słowa, które cisną mi się pod palce klawiatury po starcie w Nieporęcie. Choć niecenzurowane określenia bardziej dobitnie podkreśliłyby, to co czułem i mysłałem starując w triathlonie, na dystansie 1/8. Ale po kolei... czytaj więcej »
 • Rowerkowe Mistrzostwa Świata 2015

  Rowerkowe Mistrzostwa Świata 2015

  Już w najbliższą sobotę 11 lipca o godz. 17:00, podczas Volvo Triathlon Series w Nieporęcie, odbędą się Rowerkowe Mistrzostwa Świata 2015. Udział w zawodach może wziąć każdy, kto potrafi jeździć na dziecięcym rowerku z kołami 16 cali. Pomysłodawcami dobroczynnych wyścigów na dystansie 70,3 metra są Przyjaciele akcji „Biegiem na pomoc”: Piotr Nowak, Marcin Konieczny i Krzysztof Dietrich. czytaj więcej »
 • I love TRIs game

  I love TRIs game

  Parafrazując reklamę NBA Adam zaproponował nowe hasło dla triathlonu. A to za sprawą konkursu, w którym wygrał zestaw odżywek PowerBar. Podobnie jak Beata i Paulina. Poznajcie ich historie. Ich przygoda z triathlonem w zabójczym tempie zbliża się ku finałowi. czytaj więcej »
 • Wygraj pakiet startowy IRONMAN 70.3 Gdynia

  Wygraj pakiet startowy IRONMAN 70.3 Gdynia

  Historia Pana Piotra „Od kajaka do Ironmana, czyli moja triathlonowa droga… :)” przypadła naszym czytelnikom najbardziej do gustu. Gratulujemy pakietu startowego IM70.3 Gdynia i do zobaczenia na mecie. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by