Newsy

 • Fantastyczny finał sezonu Ewy Bugdoł

  Fantastyczny finał sezonu Ewy Bugdoł

  Niesamowite zakończenie sezonu triathlonowego Ewy Bugdoł! W niedzielę, 4 października br., siedmiokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie na dystansie długim, zdobyła drugie miejsce w Ironman 70,3 Gurye w Korei Południowej osiągając czas 4:24:47. Tym samym, sponsorowana przez RAFAKO S.A. zawodniczka zakończyła swoje starty w 2015 roku.  czytaj więcej »
 • Jedyny na świecie!

  Jedyny na świecie!

  W dniach 29-31 lipca 2016 odbędzie się 24-godzinny wyścig rowerowy na legendarnym torze Nürburgring. 24-godzinny wyścig rowerowy jest już od ponad 10 lat niezapomnianym przeżyciem. Atmosfera areny Formuły 1 oraz wyzwania legendarnej trasy północnej Nordschleife sprawiają, że ten całodobowy wyścig jest niepowtarzalny na całym świecie. czytaj więcej »
 • Czołowi długodystansowcy wystartują w Malborku

  Czołowi długodystansowcy wystartują w Malborku

  Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego zbliża się wielkimi krokami. Do imprezy zostało już niespełna tydzień, a na liście startowej można znaleźć rekordową liczbę uczestników z dotychczasowych 14 edycji malborskiego triathlonu. czytaj więcej »
 • Triathlon i buty na obcasie

  Triathlon i buty na obcasie

  Trudno nad nimi zapanować. Wulkan energii! I choć triathlon to przewaga mężczyzn, one z pewnością nie straciły nic z kobiecości, piękna, wdzięku, zalotnego uśmiechu i zadziorności. Kobiety z programu Aktywuj się w Triathlonie. czytaj więcej »
 • Wielki finał Elemental Tri Series już w niedzielę!

  Wielki finał Elemental Tri Series już w niedzielę!

  Cykl Elemental Tri Series 2015 zbliża się ku końcowi, a jego wielki finał zostanie rozegrany już w niedzielę 23 sierpnia w Białymstoku. Na liście startowej zgłoszonych jest już 400 uczestników, a największe emocje z pewnością czekają na nas podczas startu głównego na dystansie sprinterskim, na którym wystartują czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy! czytaj więcej »
 • Kolejne Mistrzostwo Polski w Triathlonie dla Ewy Bugdoł

  Kolejne Mistrzostwo Polski w Triathlonie dla Ewy Bugdoł

  Ewa Bugdoł, wielokrotna Mistrzyni Polski w Triathlonie na Dystansie Długim ponownie zatriumfowała. W niedzielę, 16 sierpnia br., sponsorowana przez RAFAKO S.A. zawodniczka, zdobyła siódme Mistrzostwo Polski w Triathlon Stronie Ślaskie na Dystansie Długim ITU. czytaj więcej »
 • Kryspinów zaprasza na sailfish swimnights

  Kryspinów zaprasza na sailfish swimnights

  Wszystkich miłośników treningów open water „sailfish swimnights” mamy przyjemność zaprosić wspólnie z Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku „Nad Zalewem”do Kryspinowa. Termin treningu to 20 sierpień, zapraszamy do rejestracji. czytaj więcej »
 • Expo Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015

  Expo Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015

  Zapraszamy na stoisko TriSolution, przygotowaliśmy szereg promocji PowerBar, nowości sailfish na sezon 2016 oraz systemy hydration Profile Design. Ma być gorąco, nie zapomnijcie o suplementacji i nawadnianiu!
  czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by