Newsy

 • Garmin Iron Triathlon 2016

  Garmin Iron Triathlon 2016

  W przyszłorocznym cyklu Garmin Iron Triathlon zawodnicy będą mogli zawitać w rejon, który z triathlonem kojarzy się już od wielu lat, lecz dopiero w 2016 roku impreza triathlonowa zagości tam po raz pierwszy.  czytaj więcej »
 • Olimpijka i sprint

  Olimpijka i sprint

  Tegoroczny cykl Elemental Tri Series szturmem wszedł do triathlonowego kalendarza. Dystans olimpijski w formule no-drafting oraz dystans sprinterski z draftingiem okazał się strzałem w dziesiątkę i skupił zarówno amatorów oraz najlepszych krajowych i zagranicznych triathlonistów czytaj więcej »
 • Półmaraton w ramach przygotowań do Ironmana 70.3

  Półmaraton w ramach przygotowań do Ironmana 70.3

  Gdynia nie zwalnia tempa. Prezentacja trasy półmaratonu, który odbędzie się 20 marca 2016 roku była pretekstem dla triathlonsport.pl do rozmowy m.in. o… przygotowaniach do Ironman 70.3 Gdynia czytaj więcej »
 • Paweł Poljański na otwarciu pierwszego w Polsce bike centrum

  Paweł Poljański na otwarciu pierwszego w Polsce bike centrum

  Treningiem z Pawłem Poljańskim rozpoczęło oficjalnie działalność 3athlete Bike Center w Gdyni. To nowa era zarówno dla triathlonistów jak i dla miłośników wyścigów rowerowych. Takiego centrum jeszcze w Polsce nie było. czytaj więcej »
 • Damian Tomaszewicz: Starty pokazały mi, że potrafię się przełamać

  Damian Tomaszewicz: Starty pokazały mi, że potrafię się przełamać

  Z dnia na dzień poznajemy terminy kolejnych imprez triathlonowych. Zawodnicy planują starty w 2016 roku. My jednak postanowiliśmy na chwilę wrócić wspomnieniami do sezonu, który zakończył się przed chwilą. Porozmawiać z Damianem Tomaszewiczem z Complexsports o jego startach, które pokazały, że potrafi w najtrudniejszych momentach wykrzesać z siebie dużo. czytaj więcej »
 • Triathlon to dla nich za mało. Pomóc jeszcze trzeba

  Triathlon to dla nich za mało. Pomóc jeszcze trzeba

  Triathlon, przez wielu uważany za jedną z najtrudniejszych dyscyplin na świecie, nie musi być sportem wyłącznie dla zawodowców.  Człowiekiem z żelaza może zostać prawie każdy. Przekonuje o tym Fundacja NEGU, czyli Never Ever Give Up. I jakby tego było mało, to jeszcze dzielą się sobą z innymi. Bardziej potrzebującym. czytaj więcej »
 • Pięć razy Ironman na 50 urodziny Tadeusza Czepukojcia

  Pięć razy Ironman na 50 urodziny Tadeusza Czepukojcia

  Tadeusz Czepukojć w październiku świętował 50 urodziny. A może warto powiedzieć, że dopiero zaczął roczny okres świętowania. Postanowił z okazji okrągłej rocznicy wystartować w pięciu Ironman’ach. W Malezji, w RPA, na Wyspach Kanaryjskich i w Holandii. Przedsięwzięcie zakończy startem w Polsce. czytaj więcej »
 • Pożegnanie Krzysztofa Sokołowskiego. Człowieka, który zarażał pasją

  Pożegnanie Krzysztofa Sokołowskiego. Człowieka, który zarażał pasją

  Miał 37 lat. Kochał triathlon. O sporcie potrafił rozmawiać godzinami. Trener wielu znanych w Polsce triathlonistów. Pogrzeb Krzysztofa Sokołowskiego odbędzie się w sobotę, 7 listopada, w Elblągu. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by