Informacje z branży

 • Indywidualne testy pianek

  Indywidualne testy pianek

  Zapraszamy na indywidualne testy pianek triathlonowych w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy testów będą mogli sprawdzić pianki w ich naturalnym środowisku – wodzie. Indywidualne testy to propozycja dla osób, które nie mogą uczestniczyć w grupowych testach pianek ani treningach na wodach otwartych. czytaj więcej »
 • Nowy sklep dotsport w Katowicach

  Nowy sklep dotsport w Katowicach

  Dotsport to marka dedykowana ludziom aktywnym, poszukującym najlepszej jakości sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów wytrzymałościowych. Pierwszy sklep otwarty został w Krakowie w 2015 roku przez Michała Kosmowskiego, pasjonata triathlonu i sportów endurance. czytaj więcej »
 • VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

  VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

  Międzynarodowe Targi Rowerowe to profesjonalna impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju... czytaj więcej »
 • Profile Design – co nowego?

  Profile Design – co nowego?

  Niektóre z nowości 2015 Profile Design przedstawiliśmy w ostatnim artykule „Innowacyjne Produkty Profile Design“, czy to wszystko w nadchodzącym sezonie? Stanowczo odpowiadamy NIE! czytaj więcej »
 • Dotsport - Nowy sklep TRI w Krakowie

  Dotsport - Nowy sklep TRI w Krakowie

  dotsport.pl łączy w sobie internetowy sklep oferujący profesjonalną odzież i sprzęt do biegania,  kolarstwa, pływania i triathlonu wraz z serwisem społecznościowym poświęconym osobom  których pasją jest przełamywanie własnych ograniczeń. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by