Czytelnia

 • Ukryta siła. Jak zdobyć przewagę?

  Ukryta siła. Jak zdobyć przewagę?

  Triathlon to trzy dyscypliny: pływanie, jazda na rowerze i bieg. Robi wrażenie. Czasem uprawianie tylko ich, nie wystarcza w osiąganiu wymarzonych celów. Na przeszkodzie stają kontuzje, zmęczenie, a także pewne granice czasowe i wiek. Nie brakuje sportowców, także amatorów, którzy wspomagają się dopingiem. To ślepa uliczka. Jest lepszy sposób na zdobycie przewagi. Ukrytej przewagi. czytaj więcej »
 • Szybkość i siła po… 50-tce.

  Szybkość i siła po… 50-tce.

  „Z upływem lat wcale nie trzeba rezygnować ze sportu. Rozsądnie prowadzone treningi i właściwy sposób odżywiania wciąż pozwalają mi na rywalizację z innymi… I to nie tylko w mojej grupie wiekowej”. czytaj więcej »
 • Ukryta siła, która potrafi przemieniać

  Ukryta siła, która potrafi przemieniać

  Jak stałem się jednym z najsprawniejszych ludzi na świecie i odnalazłem siebie. Tak zachęca do lektury książki jej autor Rich Roll. Człowiek, który jedną nogą był już prawie na tamtym świecie, a dziś startuje w ultramanach. Nie iron tylko ultra. Przemierza 515 kilometrów pływania, jazdy na rowerze i biegania razem. czytaj więcej »
 • Szczęśliwi biegają ultra. Spotkanie z autorami

  Szczęśliwi biegają ultra. Spotkanie z autorami

  Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Ostrowską-Dołęgowską i Krzysztofem Dołęgowskim, autorami książki „Szczęśliwi biegają ULTRA”. Już w niedzielę - 21 czerwca 2015 roku - o godzinie 15:00 w Empiku, w centrum handlowym Galeria Bałtycka. czytaj więcej »
 • Kamil Janicki! Sprawdzam Twojego kraula

  Kamil Janicki! Sprawdzam Twojego kraula

  Trener co napisał książkę „Pływanie kraulem. Z notatek trenera”. Dzieli się wiedzą. Niby nic nadzwyczajnego. Rady, zdjęcia z przykładamy, propozycje treningów. Ma być pomocna dla wszystkich, którzy pracują nad kraulem. Ja mam z tym ogromne problemy. Pierwsze czytanie i są efekty. Kolejne sprawdzę m.in. za 30 dni. Autorowi mówię: Sprawdzam czy piszesz prawdę. czytaj więcej »
 • Ja, Ibra. Historia wojownika

  Ja, Ibra. Historia wojownika

  Zlatan Ibrahimovic za wyczyny w młodości powinien trafić do więzienia. Jednym z jego sposobów odreagowania była kradzież rowerów. Nie złamały go kłopoty rodzinne, rasistowskie prześladowania czy konflikt z Gaurdiolą, trenerem Barcelony.  Dziś pomaga głodującym. Warto poznać historię wojownika. czytaj więcej »
 • Recenzja. Triathlon dla każdego

  Recenzja. Triathlon dla każdego

  "Triathlon dla każdego" jest pozycją obowiązkową dla każdego triathlonisty, bez względu na staż i doświadczenie. W końcu uczymy się całe życie, a triathlon jest na tyle skomplikowaną dyscypliną, że jej poznawanie nigdy się nie kończy. czytaj więcej »
 • Energetyczna podróż przez życie Mo

  Energetyczna podróż przez życie Mo

  „Siła ambicji” to lektura obowiązkowa nie tylko dla sportowców. Powinni przeczytać ją rodzice, a potem podsunąć dzieciom. To historia somalijskiego chłopca, który dzięki ciężkiej pracy dotarł na szczyt. czytaj więcej »Facebook
Copyright © 2015 Triathlonsport.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
undicom.pl
tworzenie stron www katowice
created by